SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klata

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4270
iLE RAZY W TYGODNIU ĆWICZYĆ KLATE NA MASE ????
NA RAZIE PRZEZ POŁ ROKU ĆWICZYŁEM 1 X W TYGODNIU
i chcę zastosować proagresję jak to sie robi ??

practice makes perfect

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
1 raz w tygodniu na mase starczy

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1384
hmm ja robię tak :

ustalam cykl gdzieś tak na 8 tygodni, sprawdzam ciężar maksymalny tyle ile podniose, załóżmy, że mi wyszło 80 kg. Biorę z tego połowę czyli 40 kg.

I Robię tak, jade pierwszy trening 40 kg - 12 powtorzeń, 4 serie. Piątą serie robie tyle powtorzen ile dam rade, czyli powiedzmy ze mi wyszlo 20 razy . wzór : 20-12(bo tyle mam zalozone w serii) = 8 : 2(zawsze dziele przez 2 ) = 4 . Na nastepnym treningu dokladam 4 kg. 44 kg - 4 serie, 12 powtorzen . piąta seria maks czyli teraz wydzie mi mniej powtorzen zalozmy ze 16 . 16-12=4:2=2 . Nastepny trening dokladam 2 kg . i jak wkoncu mi sie wyrowna ze 5 seria wyjdzie mi 12 powtorzen schodze na 8 powtorzen zalozonych w serii. Robie zas 4 serie ciezar 46 kg , 8 powtorzen. Piąta seria maks wychodzi 12 powtorzen. wzór 12-8=4:2=2 i zas dokladam. Potem jak mi sie wyrowna w seriach po 8 schodze na 6 i koncze na tym jak mi sie wyrowna na 6 :)

drugie cwiczenie robie hantle skos 3 serie po 10 powt
trzecie rozpietki hantle lawka poziomo 3 serie 10 powt

Siła idzie masakrycznie

sry za bledy spieszylem sie ;p



Zmieniony przez - ffrkfk w dniu 2010-12-05 15:05:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Jaki staż?

Dla osoby ćw. powyżej roku-1x w tyg odpowiednią ilością ćw. wystarczy-a czy urośnie to już zależy od diety

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Redukcyjny tkanę tłuszczową

Następny temat

Ćwiczenia na masę nóg

Wiecej