SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem chudy suchy co mam brać żeby przytyć

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3860

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

chudy

Wiek

16

Waga / wzrost

73kg/193cm

Staż treningowy

początkujący

Cel cyklu

przytyći przybrać na masie mieśniowej

Stosowane już wcześniej suplementy

nie

Stosowane wcześniej spalacze

nie

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nie

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

nie

Przewidziane finanse na cykl

500
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Ta i zaraz od prostactwa ;) Aha widac kto z jakiego domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
No miał prawo nie wiedziec a ja troche wyjechalem za bardzo moze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 840
Tufi, tak, źle odebrałem emotkę na końcu, sam rozumiesz, wyglądało to jak ukryta drwina. Co do kacper95, robi się tutaj niepotrzebny śmietnik i rozmowa która z pewnością nie pomoże naszemu koledze przybrać na masie ale z całym szacunkiem "Aha widac kto z jakiego domu." wstawki tego typu w realnym życiu z pewnością mogą przynieść nieco siniaków. Nie wiem dlaczego się czepiasz, nie wiem czemu atakujesz rodzinę, dom który bardzo szanuję i kocham. Dlatego prosiłbym na przyszłość bez takich wstawek, zwłaszcza w stosunku do mojej osoby. Bardzo źle to odbieram i bardzo źle na to reaguje. Czyli tutifruti124 - można ćwiczyć na sucho nie paląc mięśnia?

"Don't worry about tomorrow, You're changing it today!" J.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
To nie drąż dalej tematu , nie boje sie siniaków , nie jest to wogóle zdanie które wziałbym sobie na poziomie bo ja nie gadam tylko robie , nie raz mi nos ktoś rozyebał i coz tego jak dalej żyje , nie mówiąc że śmierci też zdażyło mi sie uniknąć , więc nie startuj do kogoś kogo nie znasz , a wnioskuje tak po tym jak zaczynasz walić tu od prostactwa , fakt może starzy uczyli Ciebie czegoś innego a Ty sam tak sie podzskoliłeś żeby zaraz skakać do ludzi ;) Ja kończe temat i sam niechciałem robić śmietniku ale prostactwo to ja dobrze znam i daleko mi do niego także wyluzuj majti kolego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 840
To przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze raz i przeanalizuj kto tu spina majty i zgrywa cwaniaczka. Mógłbym teraz dużo napisać ale szkoda mi słów na konwersacje z tobą. Widać jaki masz stosunek do rodziców używając sformułowania "starzy", mówisz, że startuje do kogoś kogo nie znam - z wzajemnością :)

"Don't worry about tomorrow, You're changing it today!" J.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
palanie miesnia, a profesjonalnie oksydacja aminokwasow, na treningu silowym moze wiazac sie z ubytkiem glikogenu miensiowego, jednak by dopuscic do takiej sytuacji bysmy musieli bardzo sie postarac jadac na bardzo niskich weglach oraz samej podazy energetycznej.
przy zbilansowanej diecie, nie ma strachu by ladowac wegle na treningu.
ubytek glikogenu na skutek treningu silowego siega okolo 30%, to za malo by sie bac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3011
Jeśli chcesz carbo, to po treningu żeby uzupełnić poziom glikogenu mięśniowego. Ja zawsze na masie daję, żeby nie paść zanim dojadę do domu i zjem porządną wszamkę. Oczywiście tylko zaraz po, nie jako zamiennik posiłku potreningowego i nie za dużo, żeby Cię nie zalało. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 725 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9913
Albo banany z dwa zamiast carbo..tez dobre rrozwiązanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Albo odrazu potreningowy w szatni hehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12042 Napisanych postów 160439 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234412
no bez przesady Panowie
chyba, ze ktos dojazdza 2h

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak nabrać masy ?

Następny temat

Plan treningowy i dieta.

WHEY premium