SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakis są skutki uboczne przy 100 metki ???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
.hmmm no jago sprawa a czyja .. tylko głupio robi bo pamietam jakie ja miałem efekty w tym wieku jak ćwiczyłem !! a jak krete zaczęłem brać to normalnie wy***ka
.. będzie żałował .. a na dobrą sprawe osiagnie dużo mniej niż w sposób:
trening + dieta + z czasem suplementy + za ileś lat doping ..

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7829
ja przez pierwszy miesiac cwiczen jeszce bez diety i zadnych suplementow poszedlem na wyciskaniu 15,5 kg wtedy bylem z siebie naprawde dumny, wiec zastanow sie co chcesz zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7675
Moze zaszkodzic i to za.je.biscie ....zalezy jaki masz organizm......zreszta i tak wezmiesz :)

RAPCIO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za wypowiedzi tak naprawde zależy mi na masie jeśli nie meta to co będzie najlepsze dla mnie chciałbym mieć narazie z 35 w łapie teraz mam 30 jakie są najlepsze odżywki na mase ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odwiedz www.sfd.pl i tam dzial odzywianie i trening

do tego kup sobie gainera i jedz go po treningu a do szkoly bierz carbo w formie napoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
W wieku 15 lat masz tak niewyregulowana gospodarke hormonalna, ze nawet 100 tab mety moze trwale uszkodzic ci mozg. Dekosowi moze nic nie bedzie... moze bedzie za 5 lat... moze za 20...

Ale tym sie nie sugeruj bo jedni sa czarni, drudzy sa biali. Jedni biegaja szybciej, drudzy wolniej. Koks to loteria. Przegrany nie dostaje drugiej szansy.

Zrob cykl jak bedziesz juz mial dowod osobisty w kieszeni - przynajmniej wezmiesz ze siebie odpowiedzialnosc i matka nie zapyta "gdzie popelnilam blad?" w tok-szol Ewy Drzyzgi.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 183
najlepsze??? gainer olimpu oczywiście z olejem MCT albo bardzo wysokiej jakości czyste białko serwatkowe

Jeżeli już budujesz mięśnie, napinaj je !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 210 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7675
Uwierz mi ze dieta i dobry trening działa cuda

RAPCIO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
po 100 tabl. wypadnie Ci odbyt i poszcza zwieracze

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DECA z IP

Następny temat

wytlumaczcie mu cos

WHEY premium