SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie zapotrzebowanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
jake jest zapotrzebowanie % na bialko,wegle i tluszcz dal trojboisty i amatora cwiczacego 3 razy w tygodniu na silce?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ok.1,5 -2 g białka na kg od 1-2 g tłuszczy a reszte wegli w zaleznosci od potrzeb energetycznych

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 176 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1680
Krótko powiem,że Hubert Olborski napisał mi dietę kiedyś gdzie miałem 2,6 białka na kg - stosowałem miesiąc i jakość moich mięśni wyraźnie poprawiła się.. po zmniejszeniu (też pod wpływem tego forum) do 2,0 2,2 na kg (to tylko ok.200 kcal mniej - od razu uzupełnione tłuszczami - regenerowałem się ale nie urosłem ani troche.Wniosek - sam przetestuj (ale daj sobie miesiąc na test) odżywianie 2 g na kg białka i późniejsze 2,6 g Stosuj to co zadziała...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
no spoko gruz,ale jak to sie przedstwaia w procentach.ile zapotrzebowania powinno byc czerpanego z bialek ile z wegli a ile z tluszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
niech mi ktos madrze napisze bo te kalkulatory zapotrzebowania na kalorie sa bardzo rozbiezne.ile wynosi zapotrzebowanie kaloryczne dla goscia cwiczacego 3 razy na silowni(obecnie kulturysztycznie) i 2 razy aerobowo po 90 minut??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Waga x 24 x 1.2 = Twoje Zapotrzebowanie kaloryczne

Jęśli chcesz przybierać na masie dodaj 500kcal jak chcesz redukować się odejmij 300kcal...jak ani redukcja ani masa to bilans 0 czyli nic nie dodawaj nic nie odejmuj

białko 2gr na kilogram masy ciała
tłuszcze 1-1.5grama na kilogram masy ciała
węglowodany według zapotrzebowania

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
a teraz znowu cos o zma.ktore wybrac najlepiej?kupic gotowy zestaw np.zma z sni czy zrobic metoda domowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
mozesz kupic firmowe jak masz wiecej kasy jak masz mniej to domowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6272 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Byle jakie zma, kieruj sie ceną.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1988
no powiedzmy ze decyduje sie na SNI Xtreme Pro ZMA.dobry wybor?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
nie jadlem sni ale wszyscy mowia ze to firma do kitu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta..

Następny temat

do oceny

WHEY premium