SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie jest dzienne zapotrzebowanie na tłuszcze?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Witam, jakie jest dzienne zapotrzebowanie na tłuszcze, ile g, skoro dziennie dostarczam 183g białka, 389g węglowodanych,a ile tłuszczy? Prosze o pomoc

Kitesurfing THE BEST

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
yupie_girl ZASŁUŻONA
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4510 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30521
oblicz sobie

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
a bedzie jakieś ze 2 razy mniej niż białka a tak wogóle to odsyłam do artu qazara o budowaniu masy tam masz super dietke edzie i link do dziennika posiłków wraz z kalkulatorami, pozdro
https://www.sfd.pl/temat173140/

Zmieniony przez - misiekFR w dniu 2005-09-19 18:16:47

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Zauważyłem że wogule nie mialem tłuszczy w diecie, do kazdego posilku dodałem po 10g olivy z olivek i wyszło 85g tłuszczy, mysle że teraz ejst ok ale prosze o wasza opinie

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
Pamiętam Cię, dawałeś dietkę do oceny. Nom dietka spoko była a 85g tłuszczy wydaje mi się okey, pozdro

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
zależy od diety i bilansu kalorii po 1g na kg starczy

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
wiec chyba dobrze wyliczyłem okolo 80g, z czego 40g to sama oliva z olivek ale to dobrze :). Jeszcze jedno pytanie, jesli przekrocze w dziennej diecie ilosc weglowodanych czy bedzie to mialo jakis negatywny wplyw, bo jesli chodzi o biolko to nadmiar bialka organizm wydala z tego co wiem chyba że sie myle

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2249
To zależy o ile przekraczasz zapotrzebowanie na ww, jeśli nie są to jakieś znaczące ilości to nic złego się nie stanie :) poza tym nie ma ścisłych granic, musi to być bardziej płynnie i z większą tolerancją :) parę gramów w tą czy w tą to nie tak wiele( nia mam tu na myśli ilości na kg masy ciała )

no time is no excuse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
W sumie dziennie spozywam 6 posilków ten ostatni jest ubogi, ale wciaz czuje sie nienasycony, tzn odczuwam głód, raczej nie bede zwiekszał dawek bo 3000 kcal to i tak duzo...

Kitesurfing THE BEST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietetyka

Następny temat

Zioła w kulturystyce.

WHEY premium