SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie koksy dla mnie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej. Cwicze od ponad 2 miesiecy na silowni, od marca chce zaczac brac sterydy... Mam 193 cm wzrostu, 110 kg wagi, 40 cm w bicepsie... Musialbym spalic troche tluszu, a pozniej rozrosnac sie i wyrzezbic... (chcialbym miec tak okolo 48-50 cm w bicepsie) jakie sterydy polecacie? Dodam jeszcze ze moglbym na koksy przeznaczyc tylko okolo 2.000 zl
P.S. Nie odradzajcie mi brania, bo i tak wezme... Prosze o pomoc

Pozdrawiam, Pawel
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 505 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8621
Rozwijanie muskulatury to proces trudny i długotrwały. Musisz być świadomy ze jeden cykl sprawy nie załatwi.Każdy by chciał zrobić sobie kilka zastrzyków i mieć taki biceps (48-50).

Cioś

Cioś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem, ze jeden cykl mi nie pomoze... chce dowiedziec sie od czego mam zaczac... Kumpel w 3 lata doszedl do 51 cm w lapie ;)

Pozdrawiam, Pawel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 731 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13343
wysoko sobie poprzeczke postawiłeś.....50cm w bicu.

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia

SFD FIGHT CLUB
Sterydy to ciemna strona mocy:łatwa,szybka,prosta
Żyć z Bogiem,umierać z honorem
Miłość to cierpienie
Cierpienie jest matką sukcesu i szczęścia.Nigdy nie zniszczycie prawdy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak masz takie wysokie ambicje to nie baw sie w zadne sterydy w tabletkach.. zacznij od np. winstrolu i a za pare miechow dorzucisz deke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIe chce nic w tabletkach !!!!!! Chce zastrzyki, bo to podobno skuteczniejsze... Jakie koksy bym mogl kupic na ten pierwszy cykl za te 2 tys. zl? Kurcze, zebym tylko nie dostal ginekomasti

Pozdrawiam, Pawel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siema paczkowski "cwicze juz ponad dwa miesiace"stary co ty gadasz cwiczysz dwa miechy a juz chcesz miec 50cm w bicu stary do tego nie dochodzi sie w miesiac wogole na bank nie masz pojecia o koksie nie moge z tego typa wezcie mi go stad!!!!

MOWIAC SIEMASZ POWIEM CI CZEGO NIE MASZ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytaj dokladnie to, co ja pisze, a pozniej komentuj... Do marca chce cwiczyc na dobrych suplementach i na dobrej diecie, a pozniej chce zaczac brac koksy i nie mowie, ze od razu po pierwszym cyklu chce miec 50 cm w lapie...

Pozdrawiam, Pawel

Zmieniony przez - paczkowski w dniu 2003-12-01 22:03:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siema paczkowski nie dowiezam az do marca chcesz cwiczyc na dobrej diecie i wogle na dobrych odzywkach.Normalnie szok jestes juz moim idolem zycze zycze szczescia smieszny typie

MOWIAC SIEMASZ POWIEM CI CZEGO NIE MASZ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuje za wsparcie, analfabetyczny typie kurde, nie zamiescilem tu tego posta po to, by sie z kims wyzywac... Pomoze mi ktos, czy dalej bedziecie komentowac moj krotki staz na silowni?

Pozdrawiam, Pawel

Zmieniony przez - paczkowski w dniu 2003-12-01 22:29:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
ty ni musisz brać koksów przy swojej masie!!!!!1
weż kreatyne i porzadnie ćwicz
myślisz ze po koksach pójdziesz na balety, napijesz sie nic nie pedziesz ćwiczył i bedzieszmiał 50 w bicu . Tyle to możesz mieć po ostrym treningu po 6 mc do 1 roku.

koks20

koks20, a w zasadzie 21

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastoje !!!

Następny temat

POLSKA APTEKA

WHEY premium