SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co było by dla mnie naj lepsze

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześ mam 16 lat i ćwicze w śiłowni od 2 lat warze 53 kg i jest to bardzo mało dłurzej ćwiczyć bez niczego nie moge jadłem juz odrzywki i pare kilo poszłem w mase ale i tak samo wyglądałem zastanawiam sie nad metanabolem ruskim 100tb bym w śiebie wsadził napewno by były rezultaty prosze powieććie mi co by było dla mnie dobre na mase i cy mugbym zjeść te 100 tab mety. Z góry dziękuje za odpowieć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 364 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15065
Wes czlowieku wogule sie opanuj co ty wogule wypisujesz nawet sie nie osmieszaj takimi postami.16 lat i chcesz koksowac i zaczac od mety 100 tabletach ty myslisz ze zjesz mete to bedziesz wielki,po mecie znowu po cos innego siegniesz .Masz 16 lat to cwic dobrze sie odrzywiaj nawet nie potrzebnie siegales po te sumplemety,a o koksie nawet nie mysl bo szybko zakaczysz zabawe ze sportem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie napisałęś czy masz diete, więc jeżeli nie to jak najszybciej sobie ją ułóż i nie tykaj się tego gówna.Kup se jakieś białeczko + dieta i powinno być OK!!!



============================

"...Jeszcze oszaleją wszystkie pi**y gdy poznają mój urok osobisty..."

----> "Follow the white rabbit" <----
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tacy młodzi i tacy głupi po jakiego hu..a sie za to brac takim młodym ludziom 16 lat chcesz byc kaleką i jesli myslisz ze cykl samym metanabolem jest taki tani to prosze cie abyc obejrzał artykuł CYKL METANABOLEM autorstwa S.E.T.H-a i omijaj sterydy szerokim łukiem!!!!!

NO PAIN NO GAIN!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7629
Zanim weżmiesz te 100 sztuk mety to mam dla ciebie propozycje.
Rozpędź się porządnie i pier...lnij głową w ścianę
Może zmadrzejesz

pozdro

Siła i Honor, bracie.

Siła i Honor, bracie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ale koniecznie z przytupem.

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ale co mam zrobić poprostu zależy mi na wielkiej klaćie dużych łapach a po mećie 100tab powinno pujść przynajmniej te 5kg w mase nie wiem chyba sie wstrzymam ale doraććie mi co mam w siebie władować żeby powienkszyła sie klata i łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 291 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14558
czesc, tez jestem w twoim wieku i łaze po dopingu z nudow i czasem cos interesujacego mozna pocztac...
ja ci pwoiem tak z rego co do tej pory tu wyczytalem sterydy nie sa zle, wszystko dla ludzi, a szcezgolnie dobrze stosowane.. tylko nie w wieku 16 lat!!
ja radze sie wziasc porzadnie za trenig.. bo widzisz człowiek to takie bydle co woli isc przez trawe i ja niszczyc niz wysilic sie o pojsc na okolo chodnikiem...
zasatnow sie.. nikt cie na sile od koksu nie odwiedzie.. ale najwazniejsza rzecz to jest swiadomosc "glupoty" jaka sie chce popelnic

pozdrawaim
deberr

Judocy nie pytaja ile jest wrogow, tylko gdzie oni sa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY KTOŚ COŚ O TYM WIE ( VLAD)

Następny temat

O dece

WHEY premium