SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie ćwiczenia wykonywać

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34316
mam takie pytanie wczoraj byliśmy z kumplem pierwszy raz na siłowni i chciałem zapytac co w jaki dzień trenować
mam 17 lat 188 cm wzrostu i 83 kg jeśli to ma jakieś znaczenie
mamy w planie chodznie 3 dni w tygodniu poniedziałek środa i piątek i teraz najważniejsze co w jaki dzień trenować ja myśle żeby w poniedziałek trenować klate i coś jeszcze w środe łydki brzuch nogi i kaptury no a reszty jakos niemoge dobrać czy moglibyście mi tylko napisać co trenować i w jakich ilościach wczoraj zrobiłem chyba pierwszy błąd bo na klate robiłem 10 seri po 10 razy z obciążeniem 40 kg a przerwy 10 sek.
i jeszcze mam takie pytanko czy moge sobie zjeżć np chleb z czymś tam przed treningiem czy to niejest zalecane za wszystkie odpowiedzi dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2477
Tak przyciąganie na bramie (wyciągu) trujkąta (rączki) siedząc to jest to samo co przyciąganie linki wyciągu górnego w siadzie. A co do ćwiczenia na kapturyu to może być sztanga, którą radzaiłbym Ci tzrymać z tyłu.
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34316
kurde wiedziałem że czegos zapomniałem jeśli chodzi o staż na siłowni to zerowy w sumie tylko od roku robie dziennie po 60 pompek i mam hantle 6 kg to nimi sie starałem cos robic ale co to za cieżar
aha i czy mam zastosować jakąś diete z którą może być trudno bo mieszkam na wsi i przeważnie jem mięsne jedzenie szynka kurczak kotlety rolady itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
przyznaj sie, pierwszy raz korzystasz z forum internetowego










oj no przyznaj sie

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34316
tak pierwszy raz ale co to ma do tematu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
to, ze smutno mi, ze uczysz sie akurat na sfd


lekcja pierwsza:

najpierw czytasz, potem piszesz

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34316
czyli chodzi ci oto że mam znależć pierwszy lepszy trening napisany na forum i mam sie do niego dostosować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11333
Z Twoich pytań nic nie wiem Napisz jaki jest Twój cel na siłowni co chcesz, co przedewszystkim chciałbyś osiągnąć. A tak pozatym w wyszukiwarce jest tego od zarąbania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34316
cel mam taki żeby podpakowac wszystko co sie da klata biceps plecy kaptury bary itp. niemówie żeby odrazu tylko stopniowo ćwiczyc żeby to osiągnać bo do tego dochodzi sie latami teraz chciałbym troche masy nabrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2477
1 Dzień:
Klata:
- wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x10
- wyciskanie sztangielek na ławce poziomej głową w górę 4x10
- butterfly lub rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej głową w górę 4x12
Biceps:
- uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem z suplinacją nadgarstka 4x12
- uginanie ramion ze sztangą łamaną na modlitewniku chwytem szerokim (na szerokości barków) podchwytem 4x12

2 Dzień:
Plecy:
- ściąganie na wyciągu siedząc drążka z góry nachwytem szeroko (szerzej niż barki) 4x10
- przyciąganie na bramie (wyciągu) trujkąta (rączki) siedząc 4x10
- wiosłowanie hantlą w opadzie tułowia 4x10
- dzień dobry 3x15
Kaptury:
- wznosy barków ze sztangielkami stojąc 4x12
Triceps:
- pompki na poręczach 4x12
- francuskie wyciskanie sztangielki siedząc oburącz 4x12

3 Dzień:
Nogi:
- prostowanie nóg na maszynie siedząc 3x15
- wyciskanie na suwnicy (45 stopni) 4x12
- uginanie nóg na mszynie stojąc lub w leżeniu na bramie (wyciągu) 4x15
- wspięcia na palce siedząc 4x20
Barki:
- wyciskanie na suwnicy zza karku 4x12
- unuszenie sztngi w przód stojąc 4x10
- unoszenie sztangielek w opadzie tułowia siedząc 3x15
Przedramię (nie jest konieczne, ponieważ itak będzie dobrze się rozwijać, ale zawsze lepiej je zrobić ):
- nawijanie i odwijanie linki 3 razy (Ćwiczenie wygląda następująco: do drążka jest przymocowana linka, do której przyczepiasz ciężarek a następnie nawijasz i odwijasz linkę, co robisz poprzez kręcenie drążkiem. Opisałem je, ponieważ przypuszczałem, że po nazwie niewiele się domyślisz )
Sądzę, że ten trening będzie dobry, jak na początek.
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11333
Tyson ja myśle że się zamęczy na maxa jak początkujący jest Mniej serii moim zdaniem. zakwasy go zabiją Tysona plan jest dobry ale moim zdaniem powinieneś sam sobie dopasować serie. Takie moje skromne zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2477
Możliwe, że będzie trochę ciężki, ale ja dałem sobie radę . To była moja pierwsza rozpiska , a przynajmniej podobna. Jakoś znam wszystkie rozpiski na pamięć . Ewentualnie można zmienić serie z 4 na 3 i też będzie dobrze.
POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to coś daje?

Następny temat

Trening masowy do oceny

WHEY premium