SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
a jakie jest zapotrzebowanie na kilogram ciała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz mono
ja zmieniłem swoje nastawienie, teraz tylko mono, szkoda kasy na te droższe zabawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50011
a jakie jest zapotrzebowanie na kilogram ciała.

Zapotrzebowanie czego ... bo chyba nie chodzi ci o wode

co do kreatyny to mam zdanie takie jak tomek1991 tylko mono tanie zawsze dziala, no chyba ze ktos chce uniknac retencji wody to mozna pokusic sie o inne formy


Zmieniony przez - trojan15 w dniu 2008-08-29 19:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Jeśli ktoś chce ograniczyć retencje wody to powinien brać 5 g monohydratu kreatyny/dzień.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
acha to wezme na cykl 6 tygodniowy olimpa creatine mega caps, będę brał w dt 4 capsy rano na czczo 30min przed sniadaniem i 4 zaraz po treningu. w dnt tylko 4 rano na czczo 30min przed sniadaniem. no i jesli mowicie zeby nie brac ani dektrozy ani HMB to bede brac samo mono. dziekowa za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2193
to jest sprawa indywidualna, kazdy niby mowi mono a mnie np mono chu.ja dało. musisz sam na sobie testowac, kasy na pewno nie stracisz bo doswiadczenie jest najcenniejsze. Osobiscie polecam krealkalyn, np z extreme nutrition lub z biotecha, ale jw, ty mozesz na tym urosnac 10kg, a mozesz 2 ;). jedyna metoda zeby sie dowiedziec, to sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
O tym czy "urośnie" 10 kg, czy 2 kg zadecydują inne czynniki, to jaką formę kreatyny wybierze nie jest takie istotne.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2008-08-29 20:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
ja nie bede zakładał nowego tematu dlatego napisze Tu:

rozumiem że chodzi wam o tą krete :

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Mega_Caps®-opis727.html

i mam pytanie : Czy zrobie na niej cykl ? na ille starczy tej krety ? i jak ją dawkować

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3383
na ile starczy zależy od tego ile ją będziesz dawkować.
dt 4 rano na czczo i 4 zaraz po treningu
dnt 4 rano na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weż z vitalmaxa 500 gr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no shotgun + HP + CP + ...

Następny temat

co do venoma?

forma lato