SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaka kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3383
a jakie jest zapotrzebowanie na kilogram ciała.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz mono
ja zmieniłem swoje nastawienie, teraz tylko mono, szkoda kasy na te droższe zabawki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 213 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50011
a jakie jest zapotrzebowanie na kilogram ciała.

Zapotrzebowanie czego ... bo chyba nie chodzi ci o wode

co do kreatyny to mam zdanie takie jak tomek1991 tylko mono tanie zawsze dziala, no chyba ze ktos chce uniknac retencji wody to mozna pokusic sie o inne formy


Zmieniony przez - trojan15 w dniu 2008-08-29 19:49:35
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
Jeśli ktoś chce ograniczyć retencje wody to powinien brać 5 g monohydratu kreatyny/dzień.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3383
acha to wezme na cykl 6 tygodniowy olimpa creatine mega caps, będę brał w dt 4 capsy rano na czczo 30min przed sniadaniem i 4 zaraz po treningu. w dnt tylko 4 rano na czczo 30min przed sniadaniem. no i jesli mowicie zeby nie brac ani dektrozy ani HMB to bede brac samo mono. dziekowa za pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 349 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2193
to jest sprawa indywidualna, kazdy niby mowi mono a mnie np mono chu.ja dało. musisz sam na sobie testowac, kasy na pewno nie stracisz bo doswiadczenie jest najcenniejsze. Osobiscie polecam krealkalyn, np z extreme nutrition lub z biotecha, ale jw, ty mozesz na tym urosnac 10kg, a mozesz 2 ;). jedyna metoda zeby sie dowiedziec, to sprobowac.
...
Napisał(a)
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53303
O tym czy "urośnie" 10 kg, czy 2 kg zadecydują inne czynniki, to jaką formę kreatyny wybierze nie jest takie istotne.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2008-08-29 20:26:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1192 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8712
ja nie bede zakładał nowego tematu dlatego napisze Tu:

rozumiem że chodzi wam o tą krete :

https://sklep.sfd.pl/Olimp_Creatine_Mega_Caps®-opis727.html

i mam pytanie : Czy zrobie na niej cykl ? na ille starczy tej krety ? i jak ją dawkować
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3383
na ile starczy zależy od tego ile ją będziesz dawkować.
dt 4 rano na czczo i 4 zaraz po treningu
dnt 4 rano na czczo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
weż z vitalmaxa 500 gr
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no shotgun + HP + CP + ...

Następny temat

co do venoma?

electro
Polecane artykuły