SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak trenować rzuty nożem?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Sorx, alt mi siadl.
To jest wszystko tylko zabawa, bo noz, aby po rzucie wbil sie w cialo czlowieka, musi byc ostry jak brzytwa i szpiczasty jak skalpel. A rzucajacy musi byc mistrzem precyzji. Wystarczy, ze noz uderzy w cel pod katem minimalnie roznym od 90 stopni i juz sie nie wbije zbyt gleboko, a ty stracisz bron. W sumie: to jest wszystko w praktyce nierealne. Ja sie nauczylem z nudow, tylko dla zabawy, bo w moich dzieciecych czasach modna byla gra "w noza". No i teraz swobodnie macham "rambem" na obozach, imponujac plci pieknej. Tak wiec mam jednak z tego pozytek...
Kilka nozy? Nogladales sie, kolego za duo filmow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 323
TEŻ GRAŁEM W TĄ GRĘ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
To juz lepiej naucz sie rzucac saperka tak jak specnaz. O wiele bardziej sie przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Kamień może i nie jest piekny, ale trafia całkiem boleśnie

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4112
czasem mam wrażenie że na tym forum albo pisza dzieci albo sosby nie umiejące czytać, ktoś ma jakis problem wrzuca naforum i co i po przeczytaniu paru postów widzi że sie wygłupił kazdy tu zgrywa experta od rzeczy niepotrzebnych filozofie wyssane z podwórka, ale to nie tylko tutaj na tym temacie na wielu jest tak samo. W ten sposób bedziemy ludzi odstraszać a nie pomagać lub dyskutowac a jak komus braknie argumentów to labo zaczyna robic szydere albo spłyca temat do poziomu dziecka z przedszkola
post typu rzucaj kamieniem qurwa jak by chciał sie uczyc rzucać kamieniem to by napisał CHCĘ SIE UCZYĆ RZUCAĆ KAMIENIEM!!!!!!!!!!!!!!!
jeśłi ktos nie ma nic ciekawego do powiedzenia to nie powinien sie wypowiadac. Od autorytatywnych wypowiedzi sa moderatorzy lub osoby znające temat, śledząc wiele postów brne przez jakies słowne przepychanki tracąc watek tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
lewro: a tak właściwie to o co ci chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Lewro, propunuje dokladniej czytac wszystkie wypowiedzi. Moja wypowiedz nie miala na celu splycania czegokolwiek ani obrazania kogokolwiek.
Byla to luzna uwaga na temat miotania czymkolwiek w kogokolwiek w walce, dotyczaca wypowiedzi o pozbyciu sie broni jaką jest nóż.
A zresztą mysl sobie o tej wypowiedzi i o mnie co chcesz.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 323
kamienie może dobre są w walce dzieci na ulicy, ale na współczesnym polu walki chyba nie będe nosił z sobą worku z kamieniami.
jeżeli chcesz walczyć komieniami to przyjrzyj się jakie so efekty takiej walki w Strefie Gazy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Wiesz, są sytuacje w których użyjesz kamienia bez zastanowienia, tak jak i wszystkiego co Ci wpadnie w rękę, ale juz naprawdę nie chcę ciągnąć tego tematu.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 323
zgadzm się z tobą. każdy przedmiot może być bronią w zależniści od tebo jak się nim posłużysz,ale ja chciałbym skupić sie na nożu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niepokój na wschodzie

Następny temat

Puchar Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym

WHEY premium