SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak powstają odżywki wysokobiałkowe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 580


Super art gratuluje wiedzy i wynikow w treningu :)

<Dobry trening nie jest zły>
<Cwicz przede wszystkim>

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=26536 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2138
Wow tyle madrych wypowiedz w jednym poscie bravo. Sog ci sie nalezy za dobrze wykonana robote Marek https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/5.gif[/img] Widze ze czasem warto wejsc na sfd Widze ze czasem warto wejsc na sfd Widze ze czasem warto wejsc na sfd [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />

Siła drzemie w nas :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 580
ja jestem za "pogrubieniem" Marka bo mu sie to nalezy.
gdyby bylo wiecej takich wypowiedz to by sie mozna bylo cos dowiedziec szybciej niz po przeczytaniu 15 na "ten sam" temat.

<Dobry trening nie jest zły>
<Cwicz przede wszystkim>

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=26536 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Jack dzieki. dobry art. obroni sie sam, zostanie zauwazony choc przez kilku ludzi, slaby zniknie szybko, chyba za sam zainteresowany bedzie go "popychał" na pierwsza strone , ale i takwtedy trudno o ciejkawa rozmowe

pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Bardzo solidny i przejrzysty artykul!sog za prace tyle moge zrobic! i do tego pytanko!czy Jest "pan" ( z racji wieku i szcunku)w stanie wyselekcjonowac najbrdziej godne uwagi ODZYYWKI BIALKOWE wedlug PANA??ja truje sie SYSTEM PROTEIN OLIMPA ze wzgledu na cene teraz juz zglupilaem vo w porownaniu do wielu inych bialek wcale nie jest droga!dziekuje

Zmieniony przez - Gugcio w dniu 2005-12-13 21:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Marek, sorry ale musialem usunac Twojego posta (regulamin).

wklejam to co napisales, pomijajac adres e-mail (takie sprawy zalatwiamy na priv)

8 grudnia Marek napisal:

"K3ho - SGGW. wydział żywienia człowieka, IŻŻ - podyplomowe (obecnie)

(byłem samoukien, czasem podczas fachowej dyskusji ludzie zadawali mi pytanie "a kim jesteś z wykształcenia ? - elektronikiem - odpowiadałem, dziwiła mnie ich reakcja , tracili do mnie zaufanie , jak też powątpiewali w fachowość. Teraz wiem dlaczego - bo z kśiązką nie możesz rozmawiać , z człowiekiem - wykładowcą - możesz, nakieruję cię , uzupełni wiedzę, da wskazówki która publikacja jest warta uwagi , a która tylko miesza w głowie). "

aha sog, za artykul

p/s. a moze przeniesc do suplementacji? chyba bardziej tam pasuje?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Marku, nie zgodze sie z tym co napisales, ze artykul oo sile w przysiadzie nie zostal zauwazony. Zostal... po prostu napisalismy o problemach z tym zwiazanych, ot co.
Co do tego artu- bardzo ciekawy. I napisany w interesujacy sposob. Akurat przed chwila mialem rozmowe z niedoszlym technologiem produkcji zywnosci i mowilem mu, ze powinien zajac sie suplementacja...Dynamicznie rozwijajacy sie rynek.
Pozdrawiam.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
Sachem , nie ma sprawy , nie usunieta zostala zadna wazna sprawa a tylko adres ( nie jestem oblatany w tych sprawach zatem nie wiem jak moglem to zrobic priv. dlatego tak wyszlo )

Gall - dziekuje.

pozdrowienia.

MC

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
zgodnie z obietnicą, wyjasnienia odnosnie zagadki wysyłalem pod tytułem :"KALORYCZNE CIEKAWOSTKI"

Sachem - mysle , ze mozna to zostawic w odzywianiu , przeciez odzywki powstaja z naturalnego jedzenia.
poza tym uwazam odzywianie za najwazniejszy czynnik decydujacy o sukcesie.
czy osiagniez cos przy słabym odżywianiu ? nic , a przy słabym treningu bedzie postep, nie taki jak przy dobrym , ale bedzie , natomiast bez jedzenia nawet przy idealnym treningu - nie bedzie nic !

ps
aktualnie nie mam zadnej diety , jem co chce , kiedy chce i ile chce i jest super !(lubie dobrze zjeśc )

pozdrawiam

mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
mysle , ze mozna to zostawic w odzywianiu , przeciez odzywki powstaja z naturalnego jedzenia.
IDĄC TYM TROPEM, MOŻNA BY OBA DZIAŁY POŁĄCZYĆ ALE OK, ART ZOSTAJE TUTAJ. (CIESZĘ SIĘ ŻE SIĘ U NAS ZADOMOWIŁEŚ - WIDZĘ ŻE DUŻO SIĘ OD SIEBIE NAUCZYMY )

poza tym uwazam odzywianie za najwazniejszy czynnik decydujacy o sukcesie.
GENERALNIE JA TEZ, BO JESLI CHODZI O TRENING, TO CWICZAC WIESZ CZY WYKONUJESZ CWICZENIE DOBRZE (A PRZYNAJMNIEJ JA TO WIEM PO KILKU LATACH TRENINGOW, NIE WATPIE ZE TY TEZ), WYSTARCZY ZE CZUJESZ CWICZONY MIESIEN... ALE...

czy osiagniez cos przy słabym odżywianiu ? nic , a przy słabym treningu bedzie postep, nie taki jak przy dobrym , ale bedzie , natomiast bez jedzenia nawet przy idealnym treningu - nie bedzie nic !
TU SIE NIE DO KONCA ZGODZE. WYOBRAZ SOBIE SYTUACJE ZE JESZ JAK WIEKSZOSC LUDZI (CZYLI BYLE JAK) I DO TEGO CWICZYSZ NA SILOWNI. SA EFEKTY? - JAKIES TAM SA. A TERAZ SYTUACJA ODWROTNA - MASZ SUPER DIETE ROZPISANA SPECJALNIE DLA CIEBIE PRZEZ ZAWODOWEGO DIETETYKA, A DO TEGO CWICZYSZ JAK WIEKSZOSC (CZYLI WOGULE) CZY WTEDY BEDA EFEKTY?

TAK CZY SIAK, MNIE ROWNIEZ TEMAT ODZYWIANIA INTERESUJE NAJBARDZIEJ, BO ZOLADEK MOZNA ZAPCHAC CZYMKOLWIEK, ALE ZEBY TO MIALO RECE I NOGI TO JUZ POTRZEBA TROCHE WIEDZY...

CO DO MOJEJ DIETY TO TEZ OD DLUZSZEGO CZASU JEM CO CHCE, ALE BEDE MUSIAL CHYBA ZACZAC PROWADZIC JAKIS DZIENNIK/ ROZPISAC SOBIE DIETE, BO ZA BARDZO SOBIE POPUSCILEM I NIESPECJALNIE JESTEM ZADOWOLONY OSTATNIO Z EFEKTOW

POZDRAWIAM.

Zmieniony przez - sachem w dniu 2005-12-14 13:33:50

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Gain Bolic zamaist carbo po treningu

Następny temat

Chciałbym przybrać na masie. POMÓŻCIE !!!

WHEY premium