SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak nakręcić dziewczynę na sw - pomożecie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1323
No wiec... Nie bardzo wiem od czego zacząć gdyż jest to mój pierwszy post(obrazu mowie ze sprawdziłem w wyszukiwarce czy znajdzie się coś podobnego ale niestety) Sprawa jest taka: chciałbym nakręcić swoja dziewczynę na to aby zaczęła ćwiczyć jakiś sport(najlepiej SW dlatego umiejscawiam ten post w Uderzanych) dlatego aby ona czuła się pewniej w dzisiejszych czasach (gdyż ja sam niestety nie zawsze mogę być przy niej i zapewniać Jej bezpieczeństwo), no i po drugie przydało by jej się trochę ruchu(sylwetkę ma OK ale zawsze można coś poprawić). Ale zawsze kiedy Jej o tym mówię, Ona uważa że to nie dla niej i że to zbyt męskie, niema na to czasu itp. itd. No więc pomóżcie ludzie i dajcie mi jakiś pomysł jak mógłbym rozpalić w niej sportowego bakcyla
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
czytaj więcej niż 1szy post... pisał, że 'nie zawsze może być przy niej' i to jest chyba logiczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4674
a chcesz chodzic z laska ktora ma podbite oko ? wez sie zastanow. wg mnie to serio nie jest dla kobiet :D no moze niech sie zapisze na karate albo kurs samoboobrony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Ja znam dziewcyzny co na MT śmigaja i wcale podbitych oczu nie maja ;P
pozatym wszystko jest dla ludzi !!!

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
niech sie na kravke zapisze bedzie kopać po jajach i takie tam jakoś se poradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
nawet jakby chodzila na mt / bjj /kravke / balet itp to myslisz ze sie obroni przed gosciem np 70kg ? lepiej jej gaz kup walnie po oczach typa i w nogi

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1267
stary nie dawaj ja na SW bo tam sami przystojni kolesie chodza sam wiem po sobie jeszcze ci ktos ja odbije i bedziesz sobie pluł w brode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
wiesz, jak sama nie chce, to na siłe jej nie zaciągniesz
to po prostu trzeba mieć we krwi ja np. wiem po sobie, że krew z nosa to nic strasznego na treningu, że okopane nogi też sie leczą, że siniak tu i ówdzie po pewnym czasie schodzi... a pęknięty nos nie boli tak bardzo, jakby sie wydawało
ale zastanów sie, czy Twoja dziewczyna nie wróci z płaczem po pierwszym treningu, że ma zakwasy, że ją bolą skopane uda i że uderzyła sie w nosek własną rękawicą - bo potem będzie miała tylko i wyłącznie do Ciebie pretensje, a takie rzeczy raczej nie służą pozytywnie związkom

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie ma sensu robić nic na siłę, prędzej się da namówić na jakąś siłownię czy basen,bo to,że sylwetka się poprawi to jeszcze wytłumaczysz. Do SW trzeba mieć serce i być przekonanym,że właśnie to chce się robić Inaczej, szczególnie dziewczynie, będzie bardzo bardzo ciężko wytrwać w takim środowisku.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Może sam ja naucz podstaw samoobrony.Chodzisz 3 miechy na kicka to jestes dobry zwodnik.Daj pare cennych rad,np. jak ktos cie zlapie za reke wal z lokcia w szyje.Unikniesz odbicia laski przez lovelasa,dziewczynom rozne dziwne rzeczy do glowy przychodza.Poszla dziewczyna do kolezanki tam byl jakis typ,i juz rzucila mojego brejdaka ciotecznego.Wystarczy ze ja dobrze zbajerzyl.

Zmieniony przez - Jezi w dniu 2008-11-16 23:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
kącik złamanych serc normalnie sie zrobił
David, jeśli Twoja dziewczyna ma jakieś pytania o kobiety w SW to możesz ją podesłać do mnie na gg

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 711 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
Może po każdym treningu dawaj jej bukiet kwiatów - to na 100% zadziała hehe. A tak poważnie też mi się zdaje, że najlepszym pomysłem jest uczyć ją samemu. Niestety ciężko zachęcić kobietę do ćwiczenia czegokolwiek, a już zachęcić kobietę do SW graniczy wg mnie z cudem. Prędzej zaakceptujesz jej styl bycia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STUDIUM OFICERSKIE 2009/2010

Następny temat

obrna przed agresywnym psem

WHEY premium