SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak nakręcić dziewczynę na sw - pomożecie?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
tj. zostało juz powiedziane wez ja na trening, niech sie dziewczyna porządnie spoci i oceni czy jej sie podoba.

Olokk -

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Piwo169 Chyba pomyliles forum albo ja pomylilem forum bo wydaje mi sie ze to forum sportowe...

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1267
no jak juz olo dziewczyna idzie na bjj to powodzenia...tam przecierz jest tyle macania sie!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2716 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12436
i o to chodzi



Zmieniony przez - shottas w dniu 2008-11-17 20:41:44

<<< SHOTTAS Team >>>
http://www.cwaniak.rembertow.net/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5206
ja mam zupełnie odwrotny problem, moja dziewczyna upatrzyła sobie... MMA... porażka...

weź Jej - tej Twojej - uświadom to co tutaj pisałeś, nie zawsze możesz ją obronić, a i ona zyska dzieki temu - sw - pewność siebie.

Tyle co do SW, ale ja myśle, że gaz będzie lepszy + np. basen dla ruchu

Zmieniony przez - Arrientos w dniu 2008-11-17 20:59:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Gorzej jak ją namówisz a potem wpi***l od niej dostaniesz .

Moim zdaniem dobrze jak dziewczyny ćwiczą jakiekolwiek sporty bo przynajmniej mają sylwetkę a nie jak panienki co pół dnia w MC Donaldzie siedzą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 122 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 779
ale temat rzeczywiscie tylko po co akurat na sporty uderzane zapiszcie sie razem na kurs tanca i bedzie gitara pozatym to ze bedzie trenowala to nie znaczy ze na ulicy bedzie bezpieczna nie wiem jakos tu widze tendencje na tym forum ze jesli ktos juz trenuje kb albo mt to juz jest nie do obicia a jakos co innego widzialem w czesci tanecznej pewnego klubu i to gosciu byl mistrzem z pewnej gwardii pewnego miasta i nie kategorii lekkiej ;) zlozyl sie jak pierwszy lepszy leszcz ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Andrew3 Berserk Labs
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 4001 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 46802
Pierwszy raz widzę żeby gość namawiał dziewczynę żeby trenowała SW.
A może to chodzi o to żeby umiała bić się na tyle żeby móc obronić Was dwoje
Jak nie chce to nie i tyle. Kup jej gaz, najlepiej żelowy bo można walić pod wiatr i w zamkniętych pomieszczeniach, pokaż jak się tym obsługiwać i koniec pieśni. Ewentualnie nie dopuszczaj do tego żeby musiała sama chodzić w miejsca gdzie może coś jej się stać.
Albo kup jej samochód.
Poz

Serdecznie zapraszam na Fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Zabierz ją na trening skoro mówisz że jest 9 lasek - będzie mogła mieć cię na oku

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Powiedz dziewczynie że tam mnóstwo przystojniaków trenuje....

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STUDIUM OFICERSKIE 2009/2010

Następny temat

obrna przed agresywnym psem

WHEY premium