SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak alkohol wplywa na miesnie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
panowie a co to piwo? ciekawe czy przestrzegacie tak tej dietki, treningu, regeneracji itd. zycie jest krotkie a wszytsko w odpowiednich ilosciach jest dla ludzi. pozdro.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Słuchaj, jak ktoś pyta jak alkochol wpływa na mięsnie to liczy się że będzie musiał z niego częściowo zrezygnować, więc niemówmy mu że to farsa! Pozatym jak ja coś robię to lubię robić to pożądnie. I jeśli ktoś jest na jakimś suplemencie to napicie się nawet okazjonalne powoduje że cała kasa która została na to przeznaczona idzie się ***ać(no prawie cała..). Ja nikogo niezniechęcam, ale sądzę że lebiej sobie zpizgać bacika niż się napić jak jedziemy na wspomagaczu:P

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
wolisz trawke niz alkohol? a mowisz ze robisz cos porzadnie?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 308 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16369
moze toi jest dziwne ale przez pół roku niepiłem alkoholu i efekty jakies tam były a teraz sa wakacje i przez ostatnie trzy tygodnie miałem imprezke co sobote i nawaliłem sie na niej ze ledwo chodziłem ale po takim chlaniu to lepiej mi sie ćwiczy niz gdy niepiłem .Co tydzien dokładam obciazenia i wymiary ida w góre.Oczywiscie podstawa to sa tłuste potrawy witaminki duzo wody i białko po impresce i długi dobry sen i po czyms takim to ja rano czuje sie jak nowo narodzony zero kaca i wielka chec do ćwiczen.Ale to jest podstawa i musi tak być .Raz sie tak nawalilem ze mnie wyniesli i nizjadłem przed snem białka niebrałem witamin i rano miałem kaca za***istego to jest podstawa to musi byc a bedzie dobrze.Mi sie wydaje ze ta abstynencja to moze równiez zle wpłynąć na nas jak i zaduze picie .Ciągłe to niepicie bo cwicze strasznie siada mi na psyche i gozej mi sie cwiczy jak niewypie niz jak nawale sie pujde na impreze i sie wybawie a nastepnie na treningu jestem swierzszy i mam duzo wieksza chec i motywacje na ćwiczenia
...
Napisał(a)
Usunięty przez shnosnas za pkt 2 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
tez uwazam ze lepiej sie skuc. spadkow nie bedzie, a apetyt lepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
ja nienawidze narkotykow wole wypic browca i miec jakies tam spadki niz siegnac po dragi. pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
itak piwo rzadzi pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56515
tylko ze alkohol to tez drag tyle ze legalny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy sklep w necie z odzywkami/suplami...

Następny temat

ABGYMNIC

WHEY premium