SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak alkohol wplywa na miesnie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
ty wróć do przedszkola


wbije mi w plecy?

to to ma być walka czy z nienacka?

chyba nie odróżniasz dwóch różnysz rzeczy

co z tego ze z byle kim? chłopie naczytałes sie jakichś poradników i myslisz ze jestes majster i wielki znawca ze sztuk walki i to co przeczytałeś to jest racja?!

buehehe


co z tego że ma ten nóż jak go nie potrafi użyć?!

dam ci samolot i wsadze cie na fotel pilota i co? "zawieziesz" mnie do USA? przeciez masz pojazd to dlaczego tego byś nie zrobił?


umiem czytać ze zrozumieniem, ale tego brakuje chyba tobie ---


MISTRZU SZTUK WALKI ULICZNYCH


śmiać mi sie z ciebie chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Strach się bać człowieka o wadze trochę ponad 60 kilo
Poczytaj stronkę http://sus. univ. szczecin. pl/~maciejs/ Tam ktoś o niebo mądrzejszy od Ciebie i napewno "pakerniejszy" i sztuki walki znjący ma odmienne zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1862 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9562
a co to ma wspólnego z tematem: jak alkohol wplywa na miesnie????????????

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Nie ma co sie kłócić. On i tak nie zmieni zdania. Niektórzy sie muszą przekonać na własnej skórze.

A jak uważasz, że nóż nie jest groźną bronią, to weź obojętnie jaki i wbij go sobie w brzuch. Zobaczymy jak na tym wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
a kto o zdrowych zmysłach da sobie wbić w brzuch nóż?!?


chyba sie bedzie bronił i go unikał prawda?

przynajmniej ja bym tak robił, nie wiem jak ty

waga z dzisiaj 64,1kg jesli chcemy być dokładni


jak dla mnie koniec tematu i PEACE


ca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Unikać noża... Raczej przed nim uciekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
a kto o zdrowych zmysłach da sobie wbić w brzuch nóż?!?


chyba sie bedzie bronił i go unikał prawda?

przynajmniej ja bym tak robił, nie wiem jak ty



Posłuchaj "mało bystry małolacie", bo inaczej Ciebie nazwać nie można Rocznie w Polsce od ciosów nożem ginie multum osób. Od noża zginął Andrzej First - mistrz Polski w kick boxingu, polski mistrz judo też dostał dwa ciosy nożem. Ale pewnie Oni owego noża nie unikali i się nie bronili. Pliz, nie pisz nic więcej bo się ośmieszasz. Nie masz absolutnie żadnej wiedzy i za dużo filmów karate się naoglądałeś. Przejrzyj tamtą stronkę, może coś zrozumiesz


Zmieniony przez - sonic81 w dniu 2005-08-09 19:23:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
ośmieszasz się ty


nie oglądam filmów karate nożowniku bo mnie to nie pasjonuje i nie widze w tym sensu,


trudno mi uwierzyć w to że ten mistrz polski w kick boksiungu nie bronił sie przed tym nożem, napewno z zaskoczenia, chyba ze taki wykwalifikowany, oczytany, mający pojęcie i najlepiej znający sie na rzeczy nożownik w polsce mu to zrobił


nie pisze tu już bo szkoda mi zdrowia na ciebie



edit; ustąpie ci i pokaże że mimo wieku jestem doroślejszy od ciebie:



PRZYZNAJE CI RACJE


zadowolony?

Zmieniony przez - miskarb w dniu 2005-08-09 22:04:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
ośmieszasz się ty
A to ciekawe. Myślałem, że Ty wypisując brednie odnośnie łatwiutkiej obrony przed nożem. No ale cóż, nie przedstawiłeś żadnych argumentów (poza swoimi poronionymi) twierdzących, iż obrona przed nożownikiem to nic takiego. A ten twój tekst " jak ktoś dostanie nożem to wpadnie w szał i tego "nożownika" połamie", to pewny LOL miesiąca tego forum

PRZYZNAJE CI RACJE
Z jakiej okazji? Nie jestem ekspertem sztuk walki. Na pocieszenie małoletni lolku masz tekst osobnika, który no owych sztukach się zna.
(...)Obudź się! Pierwszy lepszy amator (tak, nie potrzeba umiejętności!) zarżnie Cię w kilka sekund! Nie zdołasz temu zapobiec! Wiem - sztuki walki, cała mitologia, piękne pokazy, tłum klaszcze obserwując jakże "skuteczne" obrony przed nożem - ale rzeczywistość jest brutalna! To jest kwestia skrócenia dystansu i wbicia noża np. w brzuch. Przed takim atakiem się łatwo nie obronisz. Twoje szanse są minimalne!(...)
Powyższy tekst przeczytaj kilkanaście razy, dla pewności kilkadziesiąt
Może kiedyś nie zrobisz głupoty i będąc za kilka lat 90 kilowym pakerem nie podejmiesz walki z 55 kilowym osobnikiem mającym owe narzędzie


nie pisze tu już bo szkoda mi zdrowia na ciebie
Na takich ludzi jak Ty, wygadujących brednie też szkoda zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Szkoda pisania Sonic. Jemu jak i wielu osobom w jego wieku sie wydaje, że jak ma sie ponad 100 kg masy to jesteś Bogiem i jesteś we wszystkim najlepszy. Pewnie broń palna jego zdaniem też nie jest groźna, a jak taki koks dostanie z bazuki to sie tylko zdenerwuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy sklep w necie z odzywkami/suplami...

Następny temat

ABGYMNIC

WHEY premium