SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jajka w diecie??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie bój się raczej o ten estrogen z jajek. lepiej, żeby Charon jeszcze się nt. wypowiedział.

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73
wiecie co, ja nie mogę uwierzyć, że jajka podnoszą poziom cholesterolu we krwi...przecież najnowsze badania donoszą, że tak nie jest, a lekarz po zbadaniu mnie stwierdził, że mam podwyższony cholesterol i zabronił m. in. jedzenia jajek;(

Nie mozna się najeść więcej niż do syta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Bo lekarze są zacofani i działają wg. schematów książkowych sprzed 20 lat.

Zmieniony przez - chudzio w dniu 2006-03-11 19:44:26

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1472
Ja bym Ci radzil jesc dwa jajka dziennie.
Wtedy nie bedzie na bank zlych powiklan i nie bedziesz sie musial obawiac sklerozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Jedz ile chcesz tyle ze zoltka troche ogranicz ale nie dlatego ze podnosza cholesterol ale dlatego ze w nadmiarze moga zamulac

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1460
Moim zdaniem możesz zjesc 3 jajka ale słyszałem ze tyle samo maksymalnie mozna zjeśc na tydzień.osobiscie bym z tymi jajkami nie przesadzał,choc wiadomo ze łatwo nimi uzupełniac braki białka w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3523
Moj dziadek wcinal tyle jajek i jak wyszedl ostatnio z domu to 3 dni sie szfendal bo zapomnial gdzie mieszka tak go skleroza pociela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5566
...ale nie wiadomo jaki był związek jedzenia jajek przez dziadka z jego sklerozą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3523
Kapociaz dziadek mial za duzo cholesterolu.Wiadomo jak czlowiek ma duzo lub zaduzo cholesterolu we krwi np.spowodowane duza iloscia jedzenia jajek to wiaze sie z wieloma powaznymi chorobami jak np wylewem,zawalem,nadcisnieniem,skleroza(jak moj dziadek)i zecz jasna ze niekture te choroby prowadza do smierci.Wiec niepolecam jedzenia duzej ilosci jaj 4,5 tygodniowo styka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
"Według danych USDA National Nutrient Database, jajo kurze składa się średnio w 75,8% z wody, 12,6% z białka, 10,0% z tłuszczu (z czego 3,8% to tłuszcze jednonienasycone, 3,1% tłuszcze nasycone, 1,4% wielonienasycone, a ok. 0,42% to cholesterol), w 7,7% z węglowodanów (prawie wyłącznie cukrów prostych). 100 gram jajek ma 147 kcal.

Jaja zawierają też dużo witamin A, D oraz niektórych witamin z grupy B."

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko jeśli chodzi o diete.

Następny temat

Dieta w ciąży

WHEY premium