SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaja klatkowe vs jaja klatkowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Ja kiedyś jadłem około 9-12 jaj tygodniowo i się nabawiłem nietolerancji. Teraz jem od ponad roku 28 tygodniowo i wszystko jest ok. Zagadka dla kumatych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76058 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754978
Gluten, nabiał, węglowodany

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
nie bede zakladal nowego tematu, wiec zapytam o jeszcze jedna rzecz tutaj.
wiadomym jest, ze garbniki z herbaty spowalniaja, czy tam utrudniaja wchlanianie niektorych skladnikow mineralnych, czy tam witamin (juz nie pamietam dokladnie czego). i taka mysl mnie naszla, czy to samo tyczy sie suplementow? mam kilka supli w formie czystego proszku, ktore, jak to zwykle bywa, sa przeokrutnie niedobre do spozycia z sama woda, w sensie przepicia proszku woda. wiec wsypuje sobie do koncowki herbaty w kubku i jakos to idzie przelknac. ale rodzi mi sie pytanie w glowie, czy te garbniki nie beda utrudniac wchlaniania tych supli... chodzi o nac, alcar i cissus. dodam, ze nie jest to imitacja herbaty typu lipton z torebce, a zaparzam sobie prawdziwe liscie gdzies tam uprawiane na drugim koncu swiata od zielonej, przez biala, po czerwona herbate



Zmieniony przez - ashwagandaaa w dniu 5/11/2019 3:31:32 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
Kolego to jest temat o jajkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
no tak, ale jakbys nie zauwazyl temat zalozylem ja, wiec chyba moge zmienic temat tematu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699806
No tak mogłem się domyślić
Nie , nie będą spowalniały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
no i sie dogadalismy podziekowal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nac i alcar luzik z woda, troche powykrzywia, ale da rade. natomiast cissus? tego nawet z coca cola nie idzie wypic mam taki w proszku standaryzowany na 50%, czyli sporo, i ni chu chu nie idzie tego przelknac z niczym i lezy juz tak od miesiecy

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Generalnie cherbaty sie powinno pic same, miedzy posilkami. Do tego kazda mniejsza lub wieksza farmakologie nalez popijac woda. Garbniki spowalniaja/utrudniaja wchlanianie substancji odrzywczych. Jak jakis proch ma kiepski smak to nie wiele sie nad tym zastanawiam tylko wsypuje proch w otwor gebowy i zapijam woda To nie pasztet z watrobek kaczych, zeby smakowac.
Co do jajek to wartosci odrzywcze sa bardzo podobne. Dlugo zarlem tylko te z wolnego wybiegu, z przyczyn czysto moralnych. Szkoda mi kurek bylo Ale zaciekawilo mnie jedno. Szczesliwa kura niesie sie lepiej. Wiecej jaj skalda kura w klatce. To chyba za wiele do szczescia nie potrzebuje i od tej pory mi to wisi jakie jajka jem.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 11.05.2019 18:52:11

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zawsze można z jakimś sokiem dać, poza tym nie ma co patrzeć że herbata coś tam utrudnia, wiele takich jest prodyktów, czy popularny już ogórek z pomidorem czy mzoarella z pomidorem, nie ma co na to zbytnio się zapatrywać

W przyapdku problemów zdrowotnych, jak ktoś wymaga opieki klinicznej mozna by się zastanowic

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 84kg (zapotrzebowanie oraz dieta)

Następny temat

Dieta na masę, po anoreksji (Niedożywienie)

WHEY premium