SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

isoactive

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
witam mam pytanie odnosnie isoactive :) jestem na redukcji i moge pic to podczas treningu ? tylko ze sa to weglowodany proste nie bedzie mialo jakeigos efektu takiego ze przytyje od tego ? z gory dzieki ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
jak ogolny bilans dzienny bedzie jak nalezy to mozesz wypic
a na przyszłosc to patrz gdzie zakladasz temat, pytasz o suple w odzywianiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
A bo sobie tak pomyslalem ze co to za suple :D z tego iso activa :P w zasadzie weglowodany to jem tylko w przed treningowym i po wychodzi jakos 50 g wegli na dzien I wgl nei mam sily ale widze ze tkanka leci jak ta lala :D i ccoraz lepiej miesnie widac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Z tego co wiem, to lepiej węgle zjeść w posiłku po treningowym, a w posiłku przed treningowym można jeść samo białko.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1299
Moim zdaniem przed treningiem lepiej wrzucic wegle i troche bialka a po treningu bialko + wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
jak zjesz ww przed treningiem,to nie sądze,żeby Ci trzeba było jeszcze ten napój

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT

Następny temat

Storm i Schock therapy z Universala ?

WHEY premium