SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile trzeba brac na klate??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 742
do 700mb - a moze jestes taki głupi ze twoja idiotyczna wypowiedz nie jest tutaj potrzebna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Wiesz co, na glupie pytanie jest glupia odpowiedz.Wiec w twoim przypadku dobrze gosc odpowiedzial.

Zmieniony przez - Jezi w dniu 2007-05-11 10:24:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 742
a co jestes taki pro ze wszyscy musza wiedziec tyle co ty mistrzu?? czy poprostu nie potrafisz logicznie na nie odpowiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
I po co te kłótnie? Już widzę, że dzieci neo nawet na tym forum zawitali:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4576
O co chodziz tymi dziwcmi neostrady ****a?
Ja mam neta z neostrady i co z tego , nie czuje sie dzieckiem naostrady hihih

A co do autora Pozal sie boze, niech mnie kule bija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
i wez sie za hantle to pomaga

ktos to napisal... ludzie co to za rady z dupy, wogole nic nie wiesz o gosciu a ******lisz. Co do tematu to moze masz klake taka genetycznie... albo jest mala i jej nie widac albo masz duzy poziom zatluszczenia...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
"do 700mb - a moze jestes taki głupi ze twoja idiotyczna wypowiedz nie jest tutaj potrzebna?"

Ja przynajmiej takich pytań nie zadaję ...
Twoje stwierdzenie raczej pasuje do twojego pytania w temacie.
To tak jakbyś się zapytał:
"Jakie macie kolor skarpetek bo mi cheaty w cs'ie nie działają"

Poczytaj tematy podwieszone, skorzystaj z wyszukiwarki to się dowiesz jak rozbudować klatkę.

Ps. "dziecko neostrady" to nie jest ktoś kto posiada internet z TP. Tylko osoba, która nie poszuka informacji, a zakłada bezsensowny temat (np. taki jak ten) pytając się o rzeczy które były wałkowane na forum 100000000 razy.

eot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
700mb: dziecko neostrady nie tylko zakłada bezsensowny topic, ale ogólnie robi wiochę na forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 813
<lol2> ... Nie Wnikam ... Rodzą Się Drzwi Taborety Itp ... Ale żeby Się Klamką Urodzić ... <bezradny> ... Jak Byś Był W Moim Wieku To Jeszcze Bym Podarował Ale Już 22lata i Takie Coś - No Coments ... ... PzDr Dla Wszystkich Popierających Mnie .. :) NarKa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 485
azeby klatka ladna i zarazem estetyczna byla nalezy ja czesto i starannie depilowac -izolacyjna tasma nadaje sie jak zloto- ;

nie no pytanie typu ku*as,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ban

Następny temat

Lublin.Gdzie najtaniej kupić sztange??

WHEY premium