SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

hmb+bcaa+glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
jak w temacie interesuje mnie połączenie tych 3 suplementów...z mozliwoscia każdego długoterminowo?(ćwicze na siłowni oraz SW)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
PBC_Slupsk
generalnie jestem zdania, ze bcaa nigdy za wiele
w produktach bialkowych fakt jest ich troche, ale jak dla sportowca dodatkowa suplementacja jest tutaj uzasadniona.

robiac mase, dostarczajac nadwyzke kaloryczna jedzac co 2-3h nie ma co sie martwic katabolizmem. ale bcaa dodatkowo rowniez wspomaga regeneracje po wysilku fozycznym. kwestia tego czy stac nas na nie, jak tak to mozna nawet do kazdego posilku dodawac bcaa/leucyne, co wspomaga rowniez gospodarke wykorzystania pokarmu przez nas zjedzonego.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co chcesz osiagnac poprzez polaczenie tych supli??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
hmb podobno nie dziala, ale jeslli masz zamiar to dlugo brac to ok jest, ja tez tak bralem kiedys tyko ze bez gluty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
ja bym zostawil tylko bcaa z tej trojcy.
wypelnij bedzie latwiej wspolpracowac:
ANKIETA
https://www.sfd.pl/***_!!!_ZANIM_ZADASZ_PYTANIE_-_Czyli_Wypełniamy_Ankiete_Działu_!!!_***-t361131.html
+ rozklad b/w/t w diecie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm ja co do bcaa nie zgodzilbym sie do konca , wydaje mi sie ilosc aminkwasow zawartych w bialku jest wystarczajaca i ich suplementacja jest zbedna , co do hmb to go nie polecam. a glutamina hmmm dziala antykatabolicznie , zwieksza pula azotowa organizmu , przyspiesza regeneracje . wiec dlatego zostawilbym glutamine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co wychodzisz z zalozenia(co potwierdzaja badania ) ze glutamina to kasa w bloto??a wytlumacz mi dlaczego jest sens suplementowac bcaa??przy redukcji to sie jeszcze zgodze ale przy masie , kiedy nie jestesmy poddani dlugotrwaly katabolizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co wychodzisz z zalozenia(co potwierdzaja badania ) ze glutamina to kasa w bloto??a wytlumacz mi dlaczego jest sens suplementowac bcaa??przy redukcji to sie jeszcze zgodze ale przy masie , kiedy nie jestesmy poddani dlugotrwaly katabolizm??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
np bcaa bedzie bardziej przydatne tym, ze zawiera leucyne, aminokwas ktory odpowiada za aktywacje szlaku syntezy bialka, inicjuje "wzrost".

tutaj znalazlem ciekawy art jeszcze:
https://www.sfd.pl/BCAA_-_Aminokwasy_rozgałęzione,_kilka_faktów_mających_poparcie_w_literaturze_fachowe-t374913.html

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2010-10-08 18:45:06

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12630
jestesmy poddani w czasie treningu SW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
chłopaki zalezy mi aby nadal móc intensywnie trenowac,czuje ze powoli podam na ryj...miedzy innymi przyczynia sie do tego praca ale nie wazne...chce nadal dawac z siebie max ale idzie coraz ciezej...jakies pomysły?????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYKL - Prosze o pomoc

Następny temat

Nitrobolon II po Lowickim

WHEY premium