SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukoza po treningu??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
banany -nie ...maja za duzo blonnika.... i co za tym idzie niezbyt wysoki IG

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 419 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3094
JESTEM POCZATKUJAC I NIE WIEM CZY MAM WPIEPSZAC TA GLUKOZE CZY NIE??????????

Nara

Pozdrawiam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
zamist niej mozesz wafle ryzowe, albo np. sok winogronowy

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8180
Witam

Wiec mozna brac caly czas glukoze po treningu, czy nie ? Czy pozostawic sobie ten srodek tylko do cykli kreatynowych ? Ja biore Carbo Olimpu, jak on sie ma do glukozy ? Brac go wiecej czy mniej niz glukoze ? Czy carbo dobre jest do transportu kreatyny, czy jednak lepsza czysta glukoza ?

pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
to zalezy, ale w gainerach raczej jest przewaga wegli zlozonych, wiec lepsza glukoza

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1688
Przyjmowanie ww prostych po treningu (oczywiście w rozsądnych ilościach) z uwagi na szybką regenerację jest wysoce uzasadnione i praktycznie bezkarne jeżeli chodzi o zjawisko lipogenezy (powstawania tkanki tłuszczowej). Jest to jedyny moment gdzie przyjmując ww proste możemy być pewni że nie obrośniemy w tłuszczyk. Co więcej przenikanie glukozy do mięśni po treningu jest o 100% większe i odbywa się praktycznie bez udziału insuliny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e chłopaki czyli krótko mówiąc-----po braniu glukozy po treningu zanotujemy jakiś efekt tak???--nie chodzi mi ile kg ale coś napewno





--= =--

Wszystko dobre co się dobrze kończy, wszystko złe co się kończy źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ja co trzy miesiące robię cykle kreatynowe (aktualnie jestem przy trzecim) i łykam jakieś 40-50g glukozy do 5 g kreatyny 2x dziennie (rano na czczo i po treningu) i nie notuję żadnych przyrostów tkanki tłuszczowej - przynajmniej takich które by się dało zmierzyć domowym sposobem(czyt. metr krawiecki. Inna sprawa że nigdy nie miałem tendencji do tycia, chociaż z drugiej strony skóry jak papier też nigdy nie miałem. Raczej nie bójcie się że utyjecie od tego. Allah :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja waliłęm kiedys glukoze po treningu razem z kreatyną, co miało pelepszyc jej wchłanianie i jedyne co mi sie powiekszylo to tłuszcz na brzuchu! takie paskudne boki mi sie zrobily, których ciezko sie pozbyc. po odstawieniu glukozy boki mi znikneły , oczywiscie caly czas cwiczylem brzuch. wiec czy mozna po silowni zastapic to bananem bądź paroma? bo posilek potreningowy zjadam dopiero ok 40 minut po treningu, bo zanim ugotuje ryz i cyca z kuraka to tyle czasu wlaśnie mi schodzi

lewy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Jezeli nie jestes na cyklu kreatyny,to po treningu moze byc z pol paczki wafli ryzowych,albo z 2 banany i kefirek,albo jak masz kase to najlepiej kup carbo np.hiteca i lykaj po treningu z 50g

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile mozna dziennie jajek zjesc ?

Następny temat

Gainer za grosze

WHEY premium