SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

glukoza po treningu??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jeżeli ktoś ma tendencje do tyci a ćwicząc wiadomo troche tłuszczu sie spali czy brac glukoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
mozesz brac troche mniej, ale uzupelnienie glikogenu po treningu jest niezbedne

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1072
Witam
0,6 g jakie poradził mi Si2uiel to jest ilość dla osoby właśnie ze złą przemiana metabolizmu przy treningu 1,5-2 godzinnym. Jeżeli nie ma się problemów z otyłością to koło 1 g na KG masy ciała lecz zależy to od intensywności treningu. Ja zdecydowałem się na glukoze bo jam napisał M-F uzupełnić to trzeba a jeżeli ma się nadmiar tłuszczyku to poprostu trzeba zmienić diete
Login uzupełnij profil wtedy będzie troche więcej wiadomo jak to z Tobą jest

Pozdrawiam

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie chyba z wafli przezuce hehe

pozdro


costam costam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
glokoze mozna bezwiekszego problemu kupic w sklepach ze zdrowa zywnoscia, albo np w takich stoiskach w hipermarketach.

bart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
Moim zdaniem branie glukozy po treningu przez dłuższy czas nie wyjdzie wam na dobre. Myslicie, że na wasze zawołanie trzustka będzie cały czas produkować insulinę. Nie zdziwcie się później jak zacznie wam owy organ nawalać. Wtedy do cukrzycy już nie daleko. Branie glukozy przez miesiąc, dwa - ok. Ale jeśli ktoś chce to robić dużo dużej to odradzam. Szkoda trzustki.

darkthorn
1

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
w diecie kult. i tak bardzo oszczedza sie ow organ ..porownaj sobie jednodniowe zapodanie glukozy po treningu do codzienniego obzerania sie slodyczami i slodzonymi napojami

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1072
Witam
Poszukałem troche o glukozie i radzę przeczytać sobie te dwa posty:
1. https://www.sfd.pl/html/35536/
2. https://www.sfd.pl/html/23747/
Polecam to bardzo pilnej lektórze. Ja mam zamiar od jutra brać według rady Si2uiel po 40 g po treningu, a jak długo zobaczymy.

Pozdrawiam

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
No wlasnie. Zarzut ze obciazamy trzustke wydaje sie byc smieszny. Przy prawidlowej diecie kulturystycznej i tak chronimy ja wielokrotnie bardziej niz "przecietni" obywatele krajow rozwinietych. Kluczem do tego by calosc dobrze funkckjonowała jest podowanie ODPOWIEDNICH ilosci w odpowiednim czasie. Zapotrzebowanie na glukoze po treningu jest naprawde bardzo duze i jest funckja intensywnosci i czasu trwania treningu jednak jej maksimum wynosi 1g na kg masy ciala. Spotkalem sie z taka dana w jednym z opracowan naukowych. Spozywnaie zbyt duzych ilosci nie tylko negatywnie moze odbic sie na pracy trzustki (długofalowo) ale takze nie przyniesie żadnych pozytywnych efektow z kulturystycznego punktu widzenia bo zamiast do watroby i meisni cukier powedruje do tkanki podskornej.
Pozdrawiam

***Moderator Działów : Dla Zupełnie "Zielonych" & Fitness***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1072
Ja właśnie wróciłem z siłowni i zakupiłęm sobie GLUKOZE. Wsypałem 3,5 łyżki stołewej wymieszałem i wypiłem. Musze stwierdzić że z mlekiem smakuje to jak mleko kandyzowane i mi bardzo podchodzi. Jeszcze tylko nie wiem dokłądnie jak to jest z ta ilością bo nie mam żadnej miarki niestety ale to się zmierzy niebawem.

Pozdrawiam

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

Życie jest piękne tylko czasami ma słodko gorzki smak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile mozna dziennie jajek zjesc ?

Następny temat

Gainer za grosze

WHEY premium