SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukoza po treningu-dawkowanie??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
Mam 18 lat 187cm i 104 kg i mam pytanie dotyczące w jakich dawkach spozywac glukoze spożywczą po treningu siłowym trwającym około 2 godz. ??

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
Może mi ktoś wyjaśnić po co brać glukoze po treningu

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ponieważ glukoza nie wymaga obecności enzymów w żołądku więc jest przyswajana niejako 'z miejsca'. A po co? Resynteza glikogenu i zahamowanie katabolizmum + przyśpieszenie regeneracji. Nie wiesz że węglowodany działają anabolicznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
Wszystko pieknie ale pytanie dalej aktualne :)

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
80-100g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
jaki jest cdel diety i po cjaka cholere cwiczysz 2h ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Racja, mea culpa, jeżeli to dieta redukcyjna to mocną dawką rzuciłem
Ale pod koniec dnia w którym wysłałem 40 postów to już mi się drobna rutyna wkrada SORY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 279 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1742
To może i ja bym zaczol brać, tylko ile ? mam 18 lat 176cm, 72kg, trening trwa około 100 minut.

Cały układ jest tak silny, jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Pozdrawiam !
--==Veko==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Po pierwsze: to zmieśc trening w 60-70 minutach
Po drugie: jak dla Ciebie to 60g glukozy po treningu maks przy diecie masowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
Nie da rady treningu wykonać w 1h gdyż jest to trening na siłe i przerwy miedzy seriami mam 3-3,5 min, co przy liczbie seri jakie mam jest niewykonalne. Trening układał mi trener wiec chyba jest dobry, każda grupa ćwiczona jest raz w tygodniu np na klate mam 20 seri do tego 6 seri na brzuch i 8 seri na bica to w poniedziałek, we wtorek wolne, środa 16 seri na barki, 6 na brzuch i 8 na tripa, czwartek 20 seri na plecy oraz 3 na brzuch, no i wpiatek na nogi 20 serii i 3 na brzuch. Do tego dochodzi 10 min rozgrzewki i 30 min rowerka po treningu. Na każdą grupe miesni mam oczywiście rózne ćwiczenia, zsumowałem tylko serie. Diete staram się miec redukcyjną ale jakoś specjalnie tego nie pilnuje. Co sądzicie o trenigu i jaką dawke glukozy powinienem przyjmować (187cm 105kg 18lat)???

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Przy redukcji możesz spożyć do 50g glukozy po treningu razem z białkiem szybkowchłanialnym tzn. najlepsza by była oczywiście serwatka (WPC)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!!!

Następny temat

Jaki proces ?

WHEY premium