SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gimnazjalisci na koksie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Nie rozumie przeslania tego tematu? Oo Wygladaja bardzo przyzwoicie a to czy zrobili to na koksie czy nie, uj Cie to powinno obchodzic. Widac masz kompleksy.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Oni niby coś wbijali? haha śmiać mi się chce przecież to co sobą reprezentują to nic a wy posądzacie ich o branie koksu. A co do fluora i i reszty znawców. Mam nieodparte wrażenie, że myślicie, że koks to magiczna ampułka którą się wstrzykuje i mięsień sam rośnie. Otóż moje dzieci radzę wejść w dział doping i poczytać. Pewnie nawet nie wiecie ile to zabiegu trzeba żeby "koks" przyzwoicie zadziałał 100% zapięta dieta i trening do tego dobry odblok i wiele innych czynników ale dla was koks pozstanie magiczną miksturką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 86
@serser18

dokładnie...

Żyj tak, żebyś miał potem co wnukom opowiadać..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
bombatyka ,a masz złe wrażenie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
i kalectwa nie zazdroszczę , wybacz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 276 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10576
Autor aż wybucha z zazdrości. Dlaczego? Bo sam nie zrobił takich efektów, może oni go biją w szkole ? kto wie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4568
tak roz******la mnie po scianach widac to szczegolnie po postach ;p mowie tylko co widze jestem o wiele starszy od tych dzieci, tylko pokazuje ci sie dzieje teraz w gim bo ktos mi przeslał takie fotki

"Najpierw się śmiali, potem nie wierzyli, teraz schodzą z drogi."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1300 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 38422
jakieś śmieszne chłopaszki z nich, nie wspomnę o ustach tego jednego

Zmieniony przez - pastek w dniu 2010-12-26 21:26:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3231
Na koksach czy nie i co ? moim zdaniem idą w dobrą stronę a ty dddd3 jak nie masz co robić tylko debatować brali nie brali to wez ustaw się z jakąś dupą podymaj dobrze nie wiem nie masz koleżanek to może zapłać której żeby ci dobrze zrobiła może myślenie ci się poprawi bo z tego co widzę co piszesz to naprawdę przed klawiaturką z ciśnieniem siedzisz wyjć w końcu z domu pogadaj z kimś zamiast pajacować na necie ... I możesz mnie za to co napisałem świerzak pocisnąć jak ci ulży może nawet się podjarasz tym jak napiszesz że jestem taki i owaki ale ja to mam w anusie

Zmieniony przez - elKozaK w dniu 2010-12-26 22:15:21

-= WIDZEW ŁÓDŹ =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4568
twój nick mówi sam za siebie

"Najpierw się śmiali, potem nie wierzyli, teraz schodzą z drogi."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedawcy

Następny temat

Rekawiczki No Compromise - jak prac?

WHEY premium