SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekawiczki No Compromise - jak prac?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3620 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86229
Witam,
Posiadam od niedawna skorzane (!) rekawiczki POWER SYSTEM - No Compromise.




Jak je prac?
Skora do pralki raczej sie nie nadaje, nie wiem jak z myciem recznym. Moze istnieja jakies plyny, jak do telewizorow LCD?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3715
Nie cackaj się z nimi wyczyść ręcznie w wodzie z mydłem.To tylko rekawiczki.Chyba nie są ze złota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3620 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86229
No ale spieprzyc rekawiczki nie sztuka, trzeba to zrobic na tyle umiejetnie zeby po myciu nadawalu sie do uzytku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5123
ja mam takie i prałem ręcznie i nic się nie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Ja raz wypralem rekawiczki recznie. po wypraniu bylo strasznie sztywne, po tygodniu doszly do siebie no ale zaczely sie proc etc. Teraz mam nowe skorzane i nie mam zamairu ich prac...

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W wodzie ręcznie , temperatura wody nie za duża .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gimnazjalisci na koksie

Następny temat

Magnezja a kreda?

WHEY premium