SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 1 vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja moze dodam cos od siebie jako osoba, ktora ma beposredni kontakt na codzien z ludzmi kupujacymi odzywki. Na dodatek dzielnica, na ktorej mam sklepik nie nalezy do najbogatszych. Mowiac dosadnie - bida piszczy
Polowa z moich klientow ledwo co ma na kartnet na silowni. Sa to w wiekszosci mlodzi adepci, ktorzy utrzymuja sie na rodzicow budzecie, a na zakup odzywki musza albo sami charowac, albo uzbierac sobie poprzez wszystkie swieta jakie maja - urodziny,gwiazdka itp. itd.
70% z nich chce przybrac na masie. Wieksozsc z nich nie ma mozliwosci wprowadzenia pelnowartosciowej diety. Nie maja na to warunkow.
A ty biospect chcesz mi udowodnic, ze mam im polecic cos z wyzszej polki i zamiast np. 4,5 kg dac im 2 kg?
Choc sklad sie rozni to reasumujac duzo wieksze korzysci przyniesie im ten tanszy, a tez dosc dobry gainerek...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ja to trochę jestem tutaj w niezręcznej sytuacji... W zasadzie to popieram zdanie Biosa, że jakość białka jest ważna, jeżeli nawet nie dla samego efektu działania preparatu, to przynajmniej dla wizerunku firmy.
Jednak dobrze też znam realia naszego rynku i finansowe problemy młodszych kolegów. Uważam, podobnie jak niektórzy z nich, że gainery nie są najważnieszymi suplami. To tylko pasza - ekwiwalent pokarmu. Jeżeli więc ktoś chce oszczędzić na gainerze po to, aby za oszczędzone pieniądze kupić jakieś konkretne suple (np. kreatynę, glutaminę, taurynę), to jest to rozsądne rozumowanie!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
tak.. ale jakosc jest wazna, jasli mozesz zastosowac 12kg dobrego gainera z najwyzszej polki i porownujesz z 12 kg gainera tanszego.. o ubozszym skladzie... ale gdy w gre wchodzi 5kg tego najlepszego w porownaniu do 12 kg gorszego to chyba nie ma o czym mowic

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dlatego napislem w moje analizie slow bio...
czy mam kontynuowac :D

Slawek pociagnal za mnie watek

bo gdyb zarzut dotyczyl czegos powanego to moze nalezaloby go inaczj potraktowac. ale gainera :D ??
w gainerze zwlaszcza tego typu
najwaniejsze sa kalorie i latwosc sporzadzenia no i smak a te cechy Vital swietnie spelnia !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zamknac temat :D!!
niema juz o czym pisac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Biospec jak zwykle strasznie po.....olisz i nic konkretnego nam nie przekazujesz. Specjalnie chcialem zebys podal jakies przyklady bo bylem ciekawy jakie to będą i wlasciwie bylem pewien, ze bedą to te które podales. Zachowujesz sie jak malolat a nie gosc ok. 40-stki, zastanów się i wyciągnij wnioski z tego postu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Ciekawa dyskusja, może i ja się wtrącę.
Nikt nigdy nie mówił, że Gainer 1 to jakaś super rewelacyjna odżywka i że dorównuje gainerom Universala czy Ultimate.
Natomiast jest to całkiem przyzwoita odżywka, w najlepszej na rynku cenie i za 4,5 kg zapłaci się tyle ile za 2-2,5 kg gainera super firmy a tu już można debatować czy lepsze efekty będą po 4,5 kg Gainera 1 czy po 2kg lepszego gainera.
Natomiast co do argumentów Biospeca z jego pierwszej wypowiedzi to nie wszystkie do mnie trafiają.
Dlaczego białko jaj ma być gorsze od WPC (nawiasem mówiąc za 2-3 tygodnie Gainer 1 i 2 będą już wyłącznie oparte na koncentracie serwatki)?
Jajka ludzkość je od zarania dziejów i to jedno z najlepszych białek, w każdym razie czysto zwierzęce i to jest najważniejsze.
A co do suszonej serwatki i odtłuszczonego mleka to powtarzam po raz kolejny. Te surowce są w KAŻDYM gainerze Multipowera i Inko, najlepszych firm niemieckich, które na swoich etykietach i w reklamach eksponują pełno różnego rodzaju certyfikatów, znaków jakości, posługują się tytułem "nr 1 w Europie" itp.
Te składniki są też w Mega Mass Weidera.
Nikt mi nie powie, że Weider, Inko czy Multipower nie wiedzą z czego robić odżywki a Steromax (???) jest the best.
Dlatego jeszcze raz twierdzę, że nie jest to jakiś super gainer, ale za 100 zł za 4,5 kg nic lepszego nie dostaniecie (w najbliższym czasie wchodzą opakowania 10 kg )
A tak na marginesie, to mam małe pytanie do Biospeca.
Jesteś tu posądzany (słusznie czy nie) o promocję Phytochema, sam się zresztą kiedyś przyznałeś do bliskiej znajomości z dystrybutorem na Polskę Pytona.
Powiedz czy wiesz już co firma zrobiła w sprawie o której głośno było na sfd kilka dni temu, dotyczących sprzedaży przeterminowanych odżywek , tu link https://www.sfd.pl/temat163733/strona3/ , bo jak na razie jedyną radą Twoją, jako przyjaciela Phytochema było to, żeby człowiek zmienił siłownię jak mu się nie podoba.
Po tym poście zarówno Ty jak i Pyton trochę się wyciszyliście. Czy coś się w tej sprawie robi bo jako handlowca bardzo mnie to interesuje?

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i absolutnie się z tym zgadzam i w tej mysli rownierz stosuje
po treningu gejner vitalmax, rano serwatka optimum a przez caly dzien prolongatum biogenixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
A WLASNIE!!! Bo jakos przycichło z tym splesniałym pytonskim zarciem .. a to chyba jest najbardziej podwazajacy wiarygodnosc firmy przyklad... az strach siegac po takiego pytonicha starego...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego Vlad?
Ja bym to kupil nawet sporo!
Mam dwa bulmastify niech tez masy dorobią ( jednak nie za to siano)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ca-HMB

Następny temat

Relacja po 8 dniach brania thermal pro

WHEY premium