SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer 1 vitalmax

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bul - sadysto - chcesz otruć biedne pieski?...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bio - myślę, że niepotrzebnie zacietrzewiasz się w dyskusjach z młodszymi kolegami. Kiedyś i ja tak robiłem - to błąd. Oni mają zawsze jakieś swoje racje, których trzeba spokojnie wysłuchać. Jeżeli racje są fałszywe - sprostować. Jeżeli prawdziwe - poszukać niedociągnięć po swojej stronie i je naprawić. Pomimo wieku (44 lata) i wykształcenia, zawsze się uczę czegoś nowego od małolatów. Np. ostatnio Om zmusił mnie do przekopania niemal całej chemii koordynacyjnej!...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest tak jak mowisz
nikt nie jest idealny
nikt nie wie wszystkiego


A twoje osoba mimo iz kazdy wie ze pracujesz dla firmy
byla spostrzegana bardzo pozytywnie
co działa zdecydowanie na twój plus jak i firmy
Zero klótni same konkrety ( ktore dalo się obalic lub nie)
a co wazne potrafisz tez przyznac się do bledu to wielka zaleta na tym forum ( mi jej brak)

przeciwienstwem w 100% tego obrazu jest biospec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sławek, co do tej chemi koordynacyjnej, to jeszcze raz dzieki za zaangażowanie, przynajmniej jedna z 74245 osób na forum podjęła temat!
Bym z Toba pogadal na kilka tematow, ale nie wiem czy wypada zabierać czas na priv'ie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Umowcie sie na kawke, albo na termos kawki bo omiak ma pewnie duzzzoooooooo pytan

Zmieniony przez - Goral w dniu 2004-10-02 00:31:11

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Sog dla Księdza za " Pytonowską fałszywą łajzę"
Kurde, nie było mnie 2 dni i tak się dzisiaj już uśmiałęm ze bajka
Biospec jest żenujacy.Dla mnie oczywisty ban.A ze się z nami kłóci- tym bardziej.Nie ma racji- to jasne i nie ma się tu co rozwodzić zbytnio.
Pajac i tyle

A co do dilera pdrzywek po terminie to jak już pisałem- cwaniactwo i fekalia-lać w ryja i tyle.
Zdr.
ps. do wypowiedzi Sona o mieszance przeniczno-sojowej proteiny w gainerze- nie byłaby to wcalke aż taka lipa

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 213 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1559
.......... a Wielebny wyciąga swą "roratę" spod plugawej sutanny, przymierza....... i odbija Miętkiemu sogacza niczym piłeczkę palantową i .....jednocześnie służalczo prosi o kolejne datki na tacę

Andrew Golota - simply the best !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Om - pytaj na priva...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41


yO!
Co myślicie o braniu odżywki Vitalmax Gainer1 wraz z Testosterolem 250 Megabola???
czy zwiększy to efekty na masie?
czy wystarczy sam gainerek?

pozdr;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
co za pytanie?
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ca-HMB

Następny temat

Relacja po 8 dniach brania thermal pro

WHEY premium