SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

gainer

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
Witam
mam mały problem co do dobrania gainera jako uzupełnienia diety.
Sporo o tym ostatnio czytałem i im więcej się wgłębiam w ten temat tym bardziej nie wiem co wybrać
Z tego co czytałem to nic nie zastąpi dobrego odżywiania i właśnie w tym jest problem. Przez kilka ładnych lat byłem wegetarianinem. Dopiero gdzieś od 1,5 roku wstecz zacząłem jeść mięso. Od razu mówię że wcinam tylko drób, żadnej wołowiny ani wieprzowiny (prócz parówek, pasztetów ). nie jem też gotowanego mięsa. Ostatnio sporo pochłaniam piersi z kurczaka i różnego rodzaju kotletów.
...aha, jem też sporo nabiału (mleko, ser).
Oczywiście ćwiczę na siłowni od 3 miesięcy regularnie (rok temu ćwiczyłem przez okres wakacji)
Proszę o pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
przyznam się że tego jeszcze nie obliczyłem.
Teraz nie mam zbytnio czasu, lecz w czwartek lub piątek napiszę. i Wtedy już chyba będzie można mi jakoś pomóc;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
I w czym masz problem?

W zaleznosci od brakow, jakies posiadasz.

Stawialbym na swg4000/gain body/ewentualnie jakis bulk, z racji wiekszej ilosci bialka (jesli juz brac, to imo ok. 25%+).

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
Problem z masą oczywiście.
Ciężko jest mi przybrać nowych kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To zacznij jesc.

Bilans kcal na plus i masa pojdzie. IMO lepszym wyjsciem, jak gainer, jest kupno WPC i miksowanie z owsianymi.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
"Ostatnio sporo pochłaniam piersi z kurczaka i różnego rodzaju kotletów.
...aha, jem też sporo nabiału (mleko, ser). "
a co ja tu niby napisałem. Jem naprawdę dużo.
Jestem ekto i mam z tym spore problemy. Mam bardzo szybki metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Widze, co napisales, dlatego pisze Ci o diecie. Sadzisz, ze jak bedziesz jadl kotlety i nabial, to urosniesz? ROsnie sie na diecie wysokoweglowodanowej, w Twoim przypadku spozycie duzej ilosc bialka wcale nie zbliza <Ciebie> do osiagniecia celu.

Dzial odzywianie-poczytaj troche.

I oblicza zapotrzebowanie, bo na oko, to mozna zalapac zacme.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
diete jako taką mam, ale pójdę za Twoją radą i poczytam wiecej;]
Jeszcze jedno pytanie, co sądzisz o mass xxl i ultimate muscle juice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Musisz miec dobrze dobrana diete a to nie jest takie łatwe kolego, nie na samych kotletech sie zyje. Wejdz do działu odzywiania tam Ci pomoga i poczytaj troche tematów podwieszonych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
ehhh...nikt tu nie czyta ze zrozumieniem:/
mam dietę, ale potrzebuje gainera jako uzupełnienie.
i nie wiem jaki wybrać. Proszę tylko o to, żeby ktoś polecił mi jakiś dobry gainer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ale masz złą dietę - czyli tak jakbys jej nie mial

wskazujemy Ci iejsce z którego powinienes wystartowac

jaki masz rozklad wegli/tluszczy/bialek na kg masy ciala? jaki bilans jakie zapotrzebowanie?

co do gainera - to wybór - poza idnywidualnymi preferencjali - czesto uzalezniony jest od braków w diecie - a tej nie znamy.

opinie na temat gainerów - masz w dziale "opinie i zdjecia"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5430
ogólne/ na kg. masy ciała
KALORIE [kcal] 3097
BIAŁKO [g] 112,2 /1,7
TŁUSZCZE [g] 132 /2,0
WEGLOWODANY [g] 365 /5,5


MINERAŁY/ WITAMINY

Sód [mg] 575 / A 1000
Potas [mg] 3500 / D 7,5
Wapń [mg] 1200 / E [mg] 10
Fosfor [mg] 900 / C [mg] 70
Magnez [mg] 370 / B1 [mg] 1,7
Żelazo [mg] 15 / B2 [mg] 2,2
Cynk [mg] 16 / B6 [mg] 2,4
Miedź [mg] 1,7 / B12 3
Mangan [mg] 2,5 / Niacyna [mg] 24
Folacyna 240


Zmieniony przez - adriank165 w dniu 2009-10-18 12:49:35

Zmieniony przez - adriank165 w dniu 2009-10-18 12:51:27

Zmieniony przez - adriank165 w dniu 2009-10-18 12:52:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy brac jakies odrzywki jak tak to jakie?

Następny temat

CP grudki

WHEY premium