SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

firmy odżywek najlepsze ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
"bo chyba smakiem produktów się nie kierujesz tylko działaniem?" moze mi ktoś wyjaśnić które carbo działa najlepiej i jak to sie odczuwa? Właśnie smakiem nalezy sie kierować!!! a takze rozpuszczalnościa itp...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
i tu sie zgadzam z przedmówcą...co to jakaś wyliczanka? najlepsze gainery ma: xxx, yyy, zzz - pytałes sie wczesniej czy ktos sie sugeruje działaniem (a smakiem nie). A co to niby smak nie jest ważny??
JEzeli odzywska jest najlepszy lotów, nie wiadomo jak dobrze działa, a nie bedzie Ci smakowało to trudno Ci ją bedzie przyjmować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
Widzę że nadal jestem nie rozumiany
VALD chyba nie mówisz o polskich realiach
np. cabro bx chyba czymś się różni od innych chodźmy zawartością Turyny i o to mi chodzi o wasze zdanie i jak to wychodzi cenowo (a chyba używasz jednego rodzaju carbo a nie skaczesz od firmy do firmy i o to pytam)
Nie chce dochodzić kto ma racje może rzeczywiście źle sprecyzowałem pyanie.
Banan nie chciałem cię obrazić nie oto chodziło ale chciałbym uzyskać jakąś odpowiedź a nie kpiny.

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
wlasnie, moze ktos mi wytlumaczy w takim razie w czym ma byc lepsze carbo jednej firmy od drugiej

Zmieniony przez - szy_mek w dniu 2004-12-23 14:57:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
spoko...ja sie nie obrazam tylko radze uwazac na slownictwo, bo niektorzy by sie zachowali inaczej niz ja :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
CArbo to carbo .... nie ma chyba różnicy ..
Biała moim zdaniem to olimp , extensor , i trec.
Aco do kreatyny to co komu pasuje lepiej ...Ultimate VitalmaX Trec Biogenix Sni Aminostar Multipower itd....co na kogo lepiej działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Efit.. przyjmij to jako naukę... carbo bierz to które wychodzi lepiej cenowo.. takie dodatki jak tauryna, sa zawsze dodane w tak małej ilości, że nie warto zwracać na nie uwagi, podobnie w przypadku białka.. kieruj sie smakiem.. jest kilka dosłownie kichowatych firm których nie warto kupować, reszta nie ma znaczenia i trzeba brać tę która smakuje Ci lepiej

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 380 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17292
ok moje pytanie juz glupio brzmi bo niewiedzialem odpowiedzi<zwracam honor>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
tak samo kreatyna to kreatyna wiec kieruj sie cena

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 630 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10962
Różnią się między innymi zawartością:
Pentozy, laktonów (glukuronolakton), maltodekstryny, nutriozy
Niestety wszystkich składów carbo nie znam ale np. stara i nowa formuła różnią się.
Pytałem i uzyskałem odpowiedź na razie o carbo żeby kierować się ceną (a mi nadal chodzi o tą która chociażby według was wypada dobrze cenowo).
ps. chyba przy doborze np. białka nie kierujesz się smakiem ?

Ludzie czasem myślą jak zabić czas, a to czas ich zabija

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple

Następny temat

PowerMass 65% białka

WHEY premium