SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PowerMass 65% białka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zastanawiam się nad jednym faktem... Może pomożecie mi ustalić, czy to jakiś kant, czy czysty produkt.

Otóż zamówiłem na allegro białko serwatkowe 65%, 20% laktozy i witaminki B6, B12, mikroelementy i nawet śladowe ilości wodzianu kreatyny. Teraz przedstawie sytuacje: Preparat zapakowany jest w przezroczyste foliowe worki, na worku naklejony jest skład, nazwa preparatu, nazwa firmy. "Otwieranie" (czyt. "gumki zamykające") zaklejone były napisem z numerem zezwolenia i serią. Pani, która wystawiła na aukcje produkt twiedzi, że przyniósł jej to mąż w 5 kartonach po 30 opakowań (na kartonach znajduje się tel. do firmy, adres, nazwa, atest i data ważności). Zapytana dlaczego na poszczególnych opakowaniach nie ma atestu, odpowiedziała, że produkt był przygotowany do sprzedarzy hurtowej i nie ma sensu, aby na każdym opakowaniu umieszczać takie informacje. Poza tym dodała, że ćwiczy z mężem na siłowni i sporo osób suplementuje się właśnie tym preparatem.

Teraz co do samego preparatu: Smak podobny do mleka w proszku, powiedziałbym nawet bardzo podobny. Jest lekko kwaskowaty (spróbowałem, zjadłem jedną łyżeczkę), ma delikatny posmak jakby kwaśnego mleka. Zastanawiam się, czy to aby nie zwykła serwatka... Jeśli chcecie, mogę podać link do tej aukcji, ale to jest chyba zabronione, wtedy poczytalibyście sobie szczegóły... Co Wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
o.O to ty w suple sie nawet zaopatrujesz na allegro .. lepiej troche poodkladaj dłuzej i kup w normalnym sklepie .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
Serwatka jak każda inna na allegro, wymyślają różne rzeczy żeby to komuś wcisnąć...

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
walek.

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
A tak na marginesie jest tam jeszcze powermass 90% białka za 19 zeta, śmiechu warte, nie wierz w te bzdury....

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO to w pyte. Przewaliłem 40 zł na nic? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
dokladnie

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm, zrobiłem mały teścik i nic nie wskazuje, że jest to czysta serwatka... Po pierwsze, serwatka słabo rozpuszcza si ę w wodzie. To - owszem- wsypałem, przykleiło się do łyżki (wsypałem jedną kopiastą), ale po paru zamieszaniach rozpuściło się całkowicie... Dalej - serwatka rozpuszczona w wodzie jest okropnie kwaśna... Tutaj tego w ogóle nie czułem, praktycznie żadnej kwasności. Dodam, że sprzedająca była bardzo mi łą osobą, chętnie odpowiadała na wszystki pytania. Poza tym serwatka ma niby żółtawy kolor, a to wydaje się białe... Bardziej przypomina mi to mleko w proszku : - )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
wyrzuc to albo sprzedaj komus

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
walnij do nowej paczki, zrob smieszna etykiete, napisz zachecającą opinię na temat tego produktu wstaw jakies foty 'przed' i 'po'...i wystaw na allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6756
No, możesz z tego zrobić np. SP65

-->Motto<-- :)http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA&feature=player_embedded 






"Poprostu czwicząc rozrywam te miesnie i one musza rosnąc, nic innego im nie pozostaje ;]"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno... Wszyscy piszą, że tak i tak. Ale jaka pewnosć, że to nie jest faktycznie ten produkt, który kupiłem? W końcu atest jest, nr. zezwolenia jest, etykieta jest, adres i telefon firmy jest. No cycuś glancuś picuś :]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

firmy odżywek najlepsze ?

Następny temat

Białko 1kg za 8 zł na allegro, ściema???

WHEY premium