SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drugi dzien na tlustej oj nie jest lekko

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
waze 90kg jestem drugi dzien na diecie tlustej moim celem jest przynajmniej narazie redukcja tkanki tluszczowej moze jak bede zadowolony to mase sprobuje na niej zrobic
wczoraj zjadlem
1.5jajek i troche serka almette
2.200gr pierpiersi z kurczaka 50gr oleju z oliwek i kromke chlebka Wasa
3.200gr twarogu tlustego do tego 100 gr smietany 30%
4.100gr szynki 100gr sera zoltego kromka chleba Wasa
niestety pierwszy posilek zjadlem o 11:30 poniewaz czytalem forum i nie moglem sie zdecydowac czy wejsc na tluste czy nie:)
Samopoczucie nie jest najlepsze oile wczoraj czulem tylko lekkie otepienie to juz dzisiaj rano byl to bol glowy,czarno przed oczami mi sie robilo jak sie podnosilem z lozka i jakies dziwne uczucie goroca. Na bol glowy pomoglo pare lykow kawy wydaje mi sie ze cisnienie mi spadlo.

Mam jeszcze troche watpliwosci ale mysle ze mi pomozecie
zastanawiam sie czy pic olej z oliwek czy lniany i czy dwa takie posilki w ciagu dnia bedzie ok (piers z olejem bedzie ok)

z niecierpliwoscia czekam na ocene i rady :)
pozdrawiam


A ja rosne i rosne i niedlugo przerosne...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160

pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapomnialem sie zapytac co z suplementacja. jakie witaminki i mineraly lykac
mam juz zakupione hmb, zma z apteki :) izolat serwatki jest w drodze myslalem o TT
aha w piatek skonczylem cykl kreatyna glutamina serwatka i tak sobie mysle ze pewnie to co weszlo to spadnie:) ale trudno "lepiej byc kanciastym czyms niz okraglym niczym" hahaha
pozdrawiam

A ja rosne i rosne i niedlugo przerosne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Witam
waze 90kg jestem drugi dzien na diecie tlustej moim celem jest przynajmniej narazie redukcja tkanki tluszczowej moze jak bede zadowolony to mase sprobuje na niej zrobic
wczoraj zjadlem
1.5jajek i troche serka almette
2.200gr pierpiersi z kurczaka 50gr oleju z oliwek i kromke chlebka Wasa
3.200gr twarogu tlustego do tego 100 gr smietany 30%
4.100gr szynki 100gr sera zoltego kromka chleba Wasa

JESLI DOBRZE LICZE - WYCHODZI MI OKOLO 25G WW (OK) 195G TLUSZCZU (OK) I 165G BIALKA (OK CHOC MOIM ZDANIEM - DODAJ TROCHE BIALKA KOSZTEM TLUSZCZU JESLI PO 2 TYGONIACH NIE ZAUWAZYSZ EFEKTOW BOWEM JESTES OBOK SWOJEGO ZAPOTRZEBOWANIA KALORYCZNEGO - TEORETYCZNIE)
KALORYCZNOSC TO OKOLO 2500KCAL A TWOJE ZAPOTRZEBOWANIE TO OKOLO 2700-2800 (TEORETYCZNIE WIEC JEST OK - NA TERAZNIEJSZE OBLICZENIA
POLECAM DODAC DO NORMALNEGO ROZKLADU TRENINGOW - AEROBY LUB HIIT CELEM WALKI Z TLUSZCZEM I WYWOLANIA DEFICYTU KALORYCZNEGO (PRZY OBECNEJ ILOSCI KALORII - BEZ OBNIZANIA)

niestety pierwszy posilek zjadlem o 11:30 poniewaz czytalem forum i nie moglem sie zdecydowac czy wejsc na tluste czy nie:)
NIC NIE SZKODZI

Samopoczucie nie jest najlepsze oile wczoraj czulem tylko lekkie otepienie to juz dzisiaj rano byl to bol glowy,czarno przed oczami mi sie robilo jak sie podnosilem z lozka i jakies dziwne uczucie goroca.
NIE JESTES JEDYNY TO TYLKO NISKI POSIOM CUKRU. UNORMUJE SIE WSZYSTKO NIE BOJ SIE . TO WLASNIE TE SLAWIENNE PIERWSZE DNI TEGO TYPU DIET - ZLE SAMOPOCZUCIE KIEDY POZIOM CUKRU JEST NISKI I ORGANIZM PRZESTAWIA SIE NA INNE ZRODLO ENERGII

Na bol glowy pomoglo pare lykow kawy wydaje mi sie ze cisnienie mi spadlo.
OK JESLI POMOGLO TO OK. MOZESZ TAKZE ZASTOSOWAC KAWE (OK.25MIN PRZED) PRZED AEROBAMI
KAWA JEDNAK PODNOSI CISNIENIE A NIE JE OBNIZA.

Mam jeszcze troche watpliwosci ale mysle ze mi pomozecie
zastanawiam sie czy pic olej z oliwek czy lniany i czy dwa takie posilki w ciagu dnia bedzie ok (piers z olejem bedzie ok)
BEDZIE OK. TAKZE NIE BEDZIESZ PIERWSZYM KTORY TAK ROBI CZY WYBIERZESZ OLIWE (KWASY TLUSZCZOWE JEDNONIENASYCONE - OK) CZY OLEJ LNIANY (NNKT OEGA-3 - TEZ OK) TO NIE MA ZNACZENIA - POLECAM TO I TO.

z niecierpliwoscia czekam na ocene i rady :)
pozdrawiam
KTORE MAM NADZEJ OTRZYMALES I POZDRAWIAM ROWNIEZ.

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
ZAPOMNIALEM DODAC - ZEBYS ZWIEKZYL ILOSC POSILKOW DO NP 5 JESLI NIE STANOWI TO DLA CIEBIE PROBLEMU (CO OKOLO 3 GODZINY). JESLI ODCZUJESZ GLOD ITP - ZWIEKSZ DAWKI KOSZTEM ILOSCI POSILKOW.
====================

zapomnialem sie zapytac co z suplementacja. jakie witaminki i mineraly lykac
POLECAM KOMPLEKS MULTIWITAMINOWO-MINERALNY NAJLEPSZE ROWIAZANIE - POLECAM KAZDEMU. W KONCU NIE KAZDY CODZIENNIE JE NAJLEPIEJ.

mam juz zakupione hmb, zma z apteki :) izolat serwatki jest w drodze myslalem o TT
JESLI CHCESZ - OK - NIE WIDZE PRZECIWSKAZAN. NA RAZIE POZOSTALBYM JEDNAK PRZY TYM CO MASZ - I PRZETESTOWAL. TT ZOSTAWILBYM NA RAZIE ALE TO TYLKO MOJE ZDANIE (BIEDAKA )

aha w piatek skonczylem cykl kreatyna glutamina serwatka i tak sobie mysle ze pewnie to co weszlo to spadnie:) ale trudno "lepiej byc kanciastym czyms niz okraglym niczym" hahaha
HEHE NO JESLINABRALES SPORO WODY TO SPADKI BEDZIESZ MIAL DOSYC WIDOCZNE. SZCEGOLNIE W PIERWSZYM TYGODNIU - WIEC RADZE CI SIE PRZYGOTOWAC PSYCHICZNIE (A TO NAJTRUDNIEJSZE CHYBA )



Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam
dzieki serdeczne za pomoc jak sie daje sogi hehe?


JESLI DOBRZE LICZE - WYCHODZI MI OKOLO 25G WW (OK) 195G TLUSZCZU (OK) I 165G BIALKA (OK CHOC MOIM ZDANIEM - DODAJ TROCHE BIALKA KOSZTEM TLUSZCZU JESLI PO 2 TYGONIACH NIE ZAUWAZYSZ EFEKTOW BOWEM JESTES OBOK SWOJEGO ZAPOTRZEBOWANIA KALORYCZNEGO - TEORETYCZNIE)

nie ma problemu tego dnia sniadanie zjadlem po 11 normalnie to bylby moj drugi posilek sniadanko jem o 8:00 wiec bialka planuje 200gr wcinac. Mysle ze tluszczu troszke odejme zebu utrzymac te 2500-2600kcal

POLECAM DODAC DO NORMALNEGO ROZKLADU TRENINGOW - AEROBY LUB HIIT CELEM WALKI Z TLUSZCZEM I WYWOLANIA DEFICYTU KALORYCZNEGO (PRZY OBECNEJ ILOSCI KALORII - BEZ OBNIZANIA)


Aeroby juz sa po treningu okolo 20 min trenuje 3x w tygodniu i teraz chce dozucic HIIT w dni nie treningowe rano na czczo tylko nie wiem czy to nie za duzo ???


Na bol glowy pomoglo pare lykow kawy wydaje mi sie ze cisnienie mi spadlo.
OK JESLI POMOGLO TO OK. MOZESZ TAKZE ZASTOSOWAC KAWE (OK.25MIN PRZED) PRZED AEROBAMI
KAWA JEDNAK PODNOSI CISNIENIE A NIE JE OBNIZA.

heh chodzilo mi o to ze spadlo mi cisnienie i poratowalem sie kawa ale ni ebede jej pil bo nie lubie:)

ZAPOMNIALEM DODAC - ZEBYS ZWIEKZYL ILOSC POSILKOW DO NP 5 JESLI NIE STANOWI TO DLA CIEBIE PROBLEMU (CO OKOLO 3 GODZINY). JESLI ODCZUJESZ GLOD ITP - ZWIEKSZ DAWKI KOSZTEM ILOSCI POSILKOW.

tak robilem do tej pory na ww i teraz tez 5 posilkow musi byc przynajmiej

Ahh al sie lipnie czulem po obiadku musialem sie polozyc na 2 godziny szok nie wyobrazam sobie przechodzenia na ta diete w tygodniu wydaje mi sie ze najlepiej by bylo zaczynac w piatek bo pierwszy dzionek jest jeszcze ok i przez sobote i niedziele sie meczyc:)

A swoja droga zastanawiam sie co bedzie jutro na treningu klatke mam w planie ciekawe czy dojde na silownie:)

I wlasnie pomyslalem sobie ze ja tu sobie diete zaplanowalem wszystko cacy ale zapomnialem calkiem o treningu ups.
Jaki trening polecacie przy redukcjii moze zwiekszyc tylko ilosc powtorzen i zmniejszyc ciezar help:)

i na koniec czy wy tez macie takie straszne pragnienie na tej diecie ja mam przy nodze butle 5l i juz sie konczy a dopiero 16:30 wczesniej pilem duzo wody ale to? szok:)

pozdrawiam













A ja rosne i rosne i niedlugo przerosne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
witam
dzieki serdeczne za pomoc jak sie daje sogi hehe?
NIE POTRZEBA MI SOGOW - WAZNE ZEBYS BYL ZADOWOLONY

nie ma problemu tego dnia sniadanie zjadlem po 11 normalnie to bylby moj drugi posilek sniadanko jem o 8:00 wiec bialka planuje 200gr wcinac. Mysle ze tluszczu troszke odejme zebu utrzymac te 2500-2600kcal
OK - TAK ZROB WLASNIE. JESLI NIE BEDZIE EFEKTOW ODEJMIJ JESZCE TROCHE.

Aeroby juz sa po treningu okolo 20 min trenuje 3x w tygodniu i teraz chce dozucic HIIT w dni nie treningowe rano na czczo tylko nie wiem czy to nie za duzo ???
BARDZO DOBRZE. HIIT W DNI NIETRENIGOWE BEDZIE DOBRYM ROZWIAZANIEM. A CZEMU TYLKO 20 MIN AEROBOW ? MASZ ZAMIAR ZWIKESZAC ?

heh chodzilo mi o to ze spadlo mi cisnienie i poratowalem sie kawa ale ni ebede jej pil bo nie lubie:)
AHA - HEH - SPOKO - WIDOCZNIE ZEL ZROZUMIALEM JOM TYSZ CZLOWIEK

tak robilem do tej pory na ww i teraz tez 5 posilkow musi byc przynajmiej
OK.

Ahh al sie lipnie czulem po obiadku musialem sie polozyc na 2 godziny szok nie wyobrazam sobie przechodzenia na ta diete w tygodniu wydaje mi sie ze najlepiej by bylo zaczynac w piatek bo pierwszy dzionek jest jeszcze ok i przez sobote i niedziele sie meczyc:)
KAZDY MA INACZEJ. JEDNAK WIDZE ZE U CIEBIE TO JEST BARDZIEJ WIDOCZNE WYTRZYMAJ JESZCE TROCHE - UNORMUJE SIE WSZYSTKO. WIDOCZNIE ZLE ZNOSISZ NISKIE POZIOMY CUKRU CIERPLIWOSCI.

A swoja droga zastanawiam sie co bedzie jutro na treningu klatke mam w planie ciekawe czy dojde na silownie:)
DOJDZIESZ NIE BOJ.

I wlasnie pomyslalem sobie ze ja tu sobie diete zaplanowalem wszystko cacy ale zapomnialem calkiem o treningu ups.
Jaki trening polecacie przy redukcjii moze zwiekszyc tylko ilosc powtorzen i zmniejszyc ciezar help:)
MOZESZ ZROBIC HST. TAKZE NORMALNY TRENING SILOWY JEST OK - DODALBYM JEDNAK OBOK CWICZEN ZLOZONYCH (ILOSC POWTORZEN TAK JAK NA MASE) JEDNO IZOLOWANE Z DUZA ILOSCIA POWTORZEN.

i na koniec czy wy tez macie takie straszne pragnienie na tej diecie ja mam przy nodze butle 5l i juz sie konczy a dopiero 16:30 wczesniej pilem duzo wody ale to? szok:)
HEH. CIEKAWE MIALEM PRAGNIENIE ALE NIE AZ TAKIE. MOZE PRZYZWYCZAJENIE Z "CZASOW' KREATYNY ? ZRESZTA MYSLE ZE WSZYSTKO SIE UNORMUJE WIEC SIE NIE BOJ. LATO MAMY WIEC EFEKT TERMOGENICZNY TEZ DAJE SIE WE ZNAKI - GORACO WIEC PIJEMY ...



Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe jestem zadowolony:)

Aeroby juz sa po treningu okolo 20 min trenuje 3x w tygodniu i teraz chce dozucic HIIT w dni nie treningowe rano na czczo tylko nie wiem czy to nie za duzo ???
BARDZO DOBRZE. HIIT W DNI NIETRENIGOWE BEDZIE DOBRYM ROZWIAZANIEM. A CZEMU TYLKO 20 MIN AEROBOW ? MASZ ZAMIAR ZWIKESZAC ?

do tej pory robilem tak po zakonczeniu treningu silowego 5 gram glutaminy 20 min steperek zaraz kreatynka z carbo i za 20 min 40 gram serwatki.

a teraz hmmm nie wiem moze tak:
zaraz po silowym hmb steperek serwatka i zagodzine posilek np piers z moim ulubionym olejem z oliwek :)



A ja rosne i rosne i niedlugo przerosne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
zaraz po silowym hmb steperek serwatka i zagodzine posilek np piers z moim ulubionym olejem z oliwek :)
JAK DLA MNIE OK.
TYLKO CZEMU STEPER ? POTRAFISZ UTRZYMAC NA NIM JAKIES W MIARE STALE TETNO (65-75% HR Max) ?
NA MARGINESIE - DODAM - ZE NA TWOIM MIEJSCU ROBILBYM AEROBY KIEDY INDZIEJ - ALE DLUZEJ - DOCHODZILBYM NAWET DO 50-60MIN.


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TYLKO CZEMU STEPER ? POTRAFISZ UTRZYMAC NA NIM JAKIES W MIARE STALE TETNO (65-75% HR Max) ?

bez problemu:)

NA MARGINESIE - DODAM - ZE NA TWOIM MIEJSCU ROBILBYM AEROBY KIEDY INDZIEJ - ALE DLUZEJ - DOCHODZILBYM NAWET DO 50-60MIN.

Hmmm ale czy to ma sens przeciez po treningu silowym nie mam zapasow glikogenu wiec pale od razu tluszcz a normalnie dopiero po ok 20 min wiec chba nie ma sensu
czasem biegam albo jezdze na rowerze wieczorami ok 45 min

A ja rosne i rosne i niedlugo przerosne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Na diecie tluszczowej - nie masz rezerw glikogenu tak jak na diecie o wyzszej zawartosci wegli Wez to takze pod uwage


Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
HighCarbGainDietLyleApproved
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki za pomoc :)
pozdrawiam


A ja rosne i rosne i niedlugo przerosne...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb przy diecie tluszczowej???

Następny temat

Dieta dla kobiet

WHEY premium