SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dolna część pleców

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3030
mam pytanie jak poszeżyć dolną część pleców???? z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
to wiąze sie raczej z rozbudową talii-> sklony boczne z hatlą polecam- sam stosowałem na 'zakrycie' wystajacej miednicy.

ogolnie wiekszaj tez mase prsotownikow, wiadomo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj robszu.
Jeśli Ci chodzi o najszerszy grzbietu to najlepszym sposobem jest podciąganie na drążku,ściąganie drążka wyciągu górnego do karku lub do górnej części klatki siedząc w pionie. To są podstawowe ćwiczenia. Pozdrawiam
Nie sądzę że chodzi Ci o poszerzenie talii?

Zmieniony przez - filar53 w dniu 2005-09-24 10:26:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no fakt zalezy z ktora czescią "dołu plecow mi chodzi"

kierowałem sie sobą - u mnie szeroka miednica i czy z tylu czy z prodzu musialem to zabudowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dolna część najszerszych.
Przyciaganie drażka wyciągu siedząc do brzucha, podchwyt.
Podciąganie sztangi w opadzie- podchwyt, uchwyt na szerokosć barków.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj miętki.
Ćwiczenia które podajesz bardziej oddziałowują na grubość pleców a nie na szerokość.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Joł.
Owszem.Jednak działaja rownież na dolne partie najszerszych.Przynajmniej u mnie.
Można sprawdzić po zakwasach
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7349
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Dobry temat :) Zauwrzyłem u bokserów, że im motyle to wychodzą prawie z linii pasa ! też tak chcę

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3030
WUDER o to mi chodziło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Powiadasz z linii pasa... Mój najszerszy też dosięga już do linii pasa prawie- jest gdzieś może 2 cm nad pępkiem (tylko z tyłu of course Osobiście trenuję go tak: Podciąganie szerokim nachwytem 3x10, Wiosłowanie sztangielkami 3x15, noi słyszałem jeszcze że przenoszenie sztangielki oburącz zza głowy leżac też go rozwija, a robię to na klatkę... Tak więc powodzenia- szerokiego i długiego najszerszego :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

francuz

Następny temat

jak sie wiecej podciagac??

WHEY premium