SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dolna część klatki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
Witam,
słyszałem że na ćwiczenia dolnej część klatki piersiowej dobra jest ławka 'głową w dół'. Ja mam tylko skośną no i prostą, ale mam też ławkę do brzuszków i pomyślałem że wystarczy jak dokupię same stojaki i będę ćwiczył na ławce do brzuszków, czy to to samo co na ławce 'głową w dół'?
Efekty będą takie same?
Ile takie stojaki kosztują sprzedaje kto tu na forum takie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Poczytaj w wyszukiwarce...
Co chwila o tym rozmawiamy

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Dam Ci rade Ktora kiedys dal mi Michail zeby miec lawke glowa w dol podkladasz pod dupkę 2 np duze ciezarki po 10kg lub 20kg i masz skos do dolu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8808
ale czy mój pomysł jest dobry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Moze i dobry ale to nie musi byc duzy skos wystarczy klka stopni wiec po co sie guzdrac z tymi okraczkami takie moje zdanie

Zmieniony przez - _YaKuZa_ w dniu 2004-08-01 21:56:55

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3764
Cześć !

Mam pytanie odnośnie klatki piersiowej, nie chciałem zakładać nowego tematu więc piszę tutaj. Obecnie trenuję tak:

1. WYCISKANIE SZTANGI NA ŁAWCE POZIOMEJ(12/12/10/10) - progresja
2. ROZPIĘTKI NA ŁAWCE POZIOMEJ(12/12/10/10) - progresja
3. PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W POPRZEK ŁAWKI(12/12/10) - progresja

I teraz takie pytanie, czy to ostatnie ćwiczenie jest w porządku czy lepiej zamiast niego zastosować wyciskanie na skosie(głową w górę). A może po prostu dołożyć je jako kolejne ćwiczenie wtedy będą 4.

Co radzicie ??
Dzięki za odpowiedź.

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1878 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9984
To zalezy od twojego stazu treningowe i zaawansowania ... bo jeśli zacvząłeś treningi to duża ilość ćwiczeń nie jest jeszcze wskazana dla Ciebie ...

Wznowiłem treningi z początkiem 2007 roku... (2,5 roku przerwy z powodu ciężkiej kontuzji)...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Tak, to zalezy, ale jesli Twoj staz nie jest zbyt duzy to ogranicz sie do:
- wyciskania na lawce poziomej 12/10/8/8 z progresja
- wyciskania na skosie 12/10/8/8 z progresja
(dwa pierwsze cwiczenia mozesz zamienic miejscami w zaleznosci od tego na ktorej czesci klatki Ci zalezy, podobnie z rozpietkami na plaskiej lub skosie)
- rozpietek na skosie lub plaskiej 4x10 albo 4x12

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy

Następny temat

Siłownia - BOX

WHEY premium