SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do ocenki trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
cel masa,staż 2 lata,190cm 85kg 18 lat
poniedziałek-grzbiet
1.podciąganie się na drążku<3 serie po 8 powt-narazie to moj maxs>
2.ciągnięcie drążka do brzucha<z góry><3*10powt>
3.ciągnięcie drążka za kark<z góry><3*10powt>
4.podciąganie w nachwycie sztangi w opadzie tułowia<3*8 powt>
5.unoszenie hantelka w opadzie tułowia w oparciu o ławeczke płaską<3*10 powt>
wtorek:szóstka weidera +spięcia brzucha<teraz robie około 100-150 spięć>jestem po 6ustec weidera
środa:biceps+triceps+przedramiona
1.uginanie przedramion ze sztangielkami <4*10 powt>
2.młotki sztangielkami<3*7powt>
3.unoszenie sztangi podchwytem<3*8 powt>
4.unoszenie sztangi nachwytem<2*8>
tric:1.wyciskanie sztangi wąskim chwytem<4*10>
2.sciąganie drążka w dół stojąc<atlas>3*10>
3.wyciskanie francuskie<3*7>
przedramiona:zginanie dłoniowe nadgarstków w oaprciu o uda siedząc<5*10 powt>
czwartek:klatka +brzuch
1.wyciskanie sztangi na płaskiej ławeczce<4*7>
2.wyciskanie sztangi na skośnej ławce<3*7>
3.butterfly<8,7,8>
4.wypychanie ciężaru<atlas>3*8>
brzuch:6ustka+7 seri podciągnięc kolan do brzucha na drążku
piątek-barki
1.wyciskanie sztangi za karku<3*7>
2.podciąganie sztangii wzdłóż tułowia<3*8>
3.wznosy ramion<sztangielek>stojąc<3*8>
4.wznosy ramion w opadzie<8,7,8>
niedziela:nogi+łydki
1.wykroki ze sztangielkami<4*10>
2.przysiad ze sztangą<4*10>
3.wypychanie nog <atlas><3*8>
4.martwy ciąg<3*8>martwy robie z nogami bo wg.wielu lepiej ćwiczyc go z nogami zamiast z grzbietem i ja tak wole
5.martwy ciąg na prostych nogach<3*8>
łydki:wspięcia<12,15,12,15,15 powt>
brzuch:spięcia 100-150
serdecznie z góry dziekuje za pomoc<prosze o komentarz od znawców rzeczy>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
<łokurva>
napisz przejrzyście

Zmieniony przez - MoonBlade w dniu 2007-05-26 21:32:29

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
naucz się nazewnictwa ćwiczeń
proponowałbym inny podział np. poniedziałek: klatka + biceps, środa: plecy + triceps piątek: barki + nogi a brzuch kiedy tam sobie chcesz po trneingu, przedramiona też po którym chcesz raz w tygodniu


poniedziałek-grzbiet
1.podciąganie się na drążku<3 serie po 8 powt-narazie to moj maxs>
2.ciągnięcie drążka do brzucha<z góry><3*10powt> ściąganie drążka, nie robi się tego do brzucha (napisałeś że z góry). Tutaj możesz dać Wiosłowanie sztangą - poszukaj w atla
3.ciągnięcie drążka za kark<z góry><3*10powt> to dubluje podciąganie się - wywal
4.podciąganie w nachwycie sztangi w opadzie tułowia<3*8 powt> to się nazywa wiosłowanies sztangą
5.unoszenie hantelka w opadzie tułowia w oparciu o ławeczke płaską<3*10 powt> wiosłowanie sztangielką
a gdzie jest coś na PROSTOWNIKI GRZBIETU?

wtorek:szóstka weidera +spięcia brzucha<teraz robie około 100-150 spięć>jestem po 6ustec weidera

środa:biceps+triceps+przedramiona
1.uginanie przedramion ze sztangielkami <4*10 powt> możesz zostawić a jedynie do środka przenieść... ale ja bym dał modlitewnik albo uginanie o kolano tak dla urozmaicenia
2.młotki sztangielkami<3*7powt> daj na koniec
3.unoszenie sztangi podchwytem<3*8 powt> daj na początek
4.unoszenie sztangi nachwytem<2*8> wywal - za dużo tych ćwiczeń
tric:1.wyciskanie sztangi wąskim chwytem<4*10>
2.sciąganie drążka w dół stojąc<atlas>3*10>
3.wyciskanie francuskie<3*7>
przedramiona:zginanie dłoniowe nadgarstków w oaprciu o uda siedząc<5*10 powt> zrób i nachwyt i podchwyt. Jak chcesz to mozesz przerzucic uginanie ramion ze sztangą nachwytem. Do poziomu, nie wyżej

czwartek:klatka +brzuch
1.wyciskanie sztangi na płaskiej ławeczce<4*7>
2.wyciskanie sztangi na skośnej ławce<3*7> pobaw sie sztangielkami
3.butterfly<8,7,8>
4.wypychanie ciężaru<atlas>3*8> wywal
brzuch:6ustka+7 seri podciągnięc kolan do brzucha na drążku

piątek-barki
1.wyciskanie sztangi za karku<3*7>
2.podciąganie sztangii wzdłóż tułowia<3*8>
3.wznosy ramion<sztangielek>stojąc<3*8>
4.wznosy ramion w opadzie<8,7,8>

niedziela:nogi+łydki
1.wykroki ze sztangielkami<4*10>
2.przysiad ze sztangą<4*10> to jako pierwsze
3.wypychanie nog <atlas><3*8> chyba styknie już bez tego. jak amsz maszyne mozesz dac prostowanie nóg
4.martwy ciąg<3*8>martwy robie z nogami bo wg.wielu lepiej ćwiczyc go z nogami zamiast z grzbietem i ja tak wole no jak wolisz jednak moim zdaniem lepiej z plecami
5.martwy ciąg na prostych nogach<3*8>
łydki:wspięcia<12,15,12,15,15 powt> dałbym 4x30, może być z progresją
brzuch:spięcia 100-150
serdecznie z góry dziekuje za pomoc<prosze o komentarz od znawców rzeczy>

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
naucz się nazewnictwa ćwiczeń
proponowałbym inny podział np. poniedziałek: klatka + biceps, środa: plecy + triceps piątek: barki + nogi a brzuch kiedy tam sobie chcesz po trneingu, przedramiona też po którym chcesz raz w tygodniu /nazewnictwo tak jak znam<nie lepiej izolacje grup mięśniowych??

poniedziałek-grzbiet
1.podciąganie się na drążku<3 serie po 8 powt-narazie to moj maxs>
2.ciągnięcie drążka do brzucha<z góry><3*10powt> ściąganie drążka, nie robi się tego do brzucha (napisałeś że z góry). Tutaj możesz dać Wiosłowanie sztangą - poszukaj w atla <poszukam>
3.ciągnięcie drążka za kark<z góry><3*10powt> to dubluje podciąganie się - wywal<osobiscie mam wrazenie podczas cwiczen ze nie dubluje sie>
4.podciąganie w nachwycie sztangi w opadzie tułowia<3*8 powt> to się nazywa wiosłowanies sztangą
5.unoszenie hantelka w opadzie tułowia w oparciu o ławeczke płaską<3*10 powt> wiosłowanie sztangielką
a gdzie jest coś na PROSTOWNIKI GRZBIETU? <poszukam cos>

wtorek:szóstka weidera +spięcia brzucha<teraz robie około 100-150 spięć>jestem po 6ustec weidera

środa:biceps+triceps+przedramiona
1.uginanie przedramion z sztangielkami <4*10 powt> możesz zostawić a jedynie do środka przenieść... ale ja bym dał modlitewnik albo uginanie o kolano tak dla urozmaicenia <bede urozmiacac-zmieniac>
2.młotki sztangielkami<3*7powt> daj na koniec
3.unoszenie sztangi podchwytem<3*8 powt> daj na początek <jest jakas roznica poczatek/koniec??
4.unoszenie sztangi nachwytem<2*8> wywal - za dużo tych ćwiczeń <rozumiem ze starczą 3 cwiczenia czyli 10 serii??nie za mało?wydawało mi sie ze 12 seri na bicla>
tric:1.wyciskanie sztangi wąskim chwytem<4*10>
2.sciąganie drążka w dół stojąc<atlas>3*10>
3.wyciskanie francuskie<3*7>
przedramiona:zginanie dłoniowe nadgarstków w oaprciu o uda siedząc<5*10 powt> zrób i nachwyt i podchwyt. Jak chcesz to mozesz przerzucic uginanie ramion ze sztangą nachwytem. Do poziomu, nie wyżej

czwartek:klatka +brzuch
1.wyciskanie sztangi na płaskiej ławeczce<4*7>
2.wyciskanie sztangi na skośnej ławce<3*7> pobaw sie sztangielkami <niestety nie mam jeszcze wystarczającego ciezaru na sztangielki>
3.butterfly<8,7,8>
4.wypychanie ciężaru<atlas>3*8> wywal <to ćwiczenie wg.mnie duzo daje>
brzuch:6ustka+7 seri podciągnięc kolan do brzucha na drążku

piątek-barki
1.wyciskanie sztangi za karku<3*7>
2.podciąganie sztangii wzdłóż tułowia<3*8>
3.wznosy ramion<sztangielek>stojąc<3*8>
4.wznosy ramion w opadzie<8,7,8>

niedziela:nogi+łydki
1.wykroki ze sztangielkami<4*10>
2.przysiad ze sztangą<4*10> to jako pierwsze
3.wypychanie nog <atlas><3*8> chyba styknie już bez tego. jak amsz maszyne mozesz dac prostowanie nóg
4.martwy ciąg<3*8>martwy robie z nogami bo wg.wielu lepiej ćwiczyc go z nogami zamiast z grzbietem i ja tak wole no jak wolisz jednak moim zdaniem lepiej z plecami
5.martwy ciąg na prostych nogach<3*8>
łydki:wspięcia<12,15,12,15,15 powt> dałbym 4x30, może być z progresją
brzuch:spięcia 100-150
dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
" 3.unoszenie sztangi podchwytem<3*8 powt> daj na początek <jest jakas roznica poczatek/koniec?? " to jest ciężkie ćwiczenie podstawowe które zwykle robi się na początku. Chyba że to tak specjalnie, np. masz mało ciężaru i chcesz się najpierw zmęczyć a dopiero potem machać sztangą, wtedy tak

"<rozumiem ze starczą 3 cwiczenia czyli 10 serii??nie za mało?wydawało mi sie ze 12 seri na bicla> " biceps jest małym mięśniem. 6-9 serii w zupełności wystarczy

" 4.wypychanie ciężaru<atlas>3*8> wywal <to ćwiczenie wg.mnie duzo daje> "
w sumie to i mozesz sobie zostawic.... sorry mój błąd nie podliczyłem iosci serii


Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2007-05-27 08:55:23

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6714
oczywiscie dzieki za pomoc jak bede mogł to dam sogaa pozdro gwiazdor
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny dla początkującego

Następny temat

Kolarstwo + Siłownia

WHEY premium