SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta skd z pytaniami...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 851
Witam mam pytanie.Chcialem przejsc na dietke skd. Tylko mam pytanka:
Czytam i czytam te posty i jest niescislosc. Czy skd mozna jechac na 30g dziennie ww bo widzialem ze byly takie posty(chociaz to chyba ckd) byly tez takie ze trzeba miec na skd okolo 100g ww
Na skd wystarczy smigac tylko aeroby??
I jeszcze jedno bo moja panna prosila mnie o ulozenie dietki tez skd dla niej i czy dla kobiet sprawa aerobow ma sie tak samo czy trzeba ich troche wiecej??
Prosze odpowiedzcie mi bo nie wiem jak mam rozpisac posilki z tymi ww. jak tylko dostane odpowiedz na moje pytanka zapodam dietki(moja i dziewczyny) do sprawdzenia. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
W mojej wypowiedzi chodziło głównie o badania dotyczące wpływu na zdrowie. Ułożenie właściwej diety low-carb jest trudniejsze i jeśli ktoś ma naprawdę małe pojęcie o tym to ja nie jestem w stanie przekazać mu wszystkiego w kilku wypowiedziach przez forum. Żle ułożona dieta ketogenna nie będzie zdrowa i skuteczna, jak każda inna. Na temat standardowo zbilansowanych diet zdecydowanie więcej się mówi, łatwiej jest znależć informacje by ułożyć sobie taką dietę.

Na efekt redukcyjny największy wpływ ma kaloryczność diety, kompozycja makroskładników jest dalece mniej ważna. Jeśli Twoja dziewczyna wprowadzi ujemny bilans kaloryczny najlepiej poporzez zwiększenie aktywności fizycznej to efekty tego zabiegu muszą się uwidocznić. Węglowodany do 40% zapotrzebowania kalorycznego, białko w zależności od aktywności, reszta tłuszcz - taki pierwszy krok proponuję.

Korzystając z diety już ocenionej idziesz na łatwiznę, mówiłem, że zachęcam to własnych poszukiwań w tym zakresie. Mimo wszystko w tym temacie dałem juz kilka wskazówek. Jeśli uważasz, że dużo lepsze rozwiązanie to super dieta SKD i aeroby zamiast np: diety standardowo zbilansowanej i odpowiedniego treningu oporowego to jesteś w błędzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Czy wystarczą tylko aeroby to ciężko określić. Trening oporowy jako podstawowa aktywność najlepiej się sprawdza, jeśli naszym celem jest uzyskanie korzystniejszej kompozycji ciała(proporcji tkanki tłuszczowej do beztłuszczowej masy ciała). Sugerowana ilość węglowodanów na tego typu dietach to 10-15% zapotrzebowania kalorycznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 851
Dzieki panowie:)
Ellis ja musze duzo zrzucic( jakies 13 cm oponki:() Niestety chwilowo czasu na silownie brak. Bedzie ciezko.... Ale narazie dobrej mysli jestem. Ok jutro zapodam dietki (jak je tylko splodze)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ale silka tylko moze ci pomoc, chodz silka plus skd to nie jest optymalne polaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Ja akurat nie mam takiego przekonania, myślę, że musimy poczekać na jednoznaczną odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
mhmm zalezy od rodzaju treningu trening w zakresie 1-6 pwotrzen z dluzszymi przerwami napewno przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Dodatkowo ograniczenia pomiarowe nie pozwalają(pozwalały) nam określić jaki potencjał tkwi w triglicerydach mięśni szkieletowych.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-10-22 22:43:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
z tym ze chyba do ich wykorzytsania potrzebne jest pelne przejscie na low-carb czyli minimum 5 miechow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Niekoniecznie, osoby uprawiające zawodowo sport o charakterze wytrzymałościowym mają ich wyższy poziom w mięśniach a nie sądzę, by byli na low-carb, bo to by było samobójstwo

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
ale to sportowcy ja mowie o takich jak my normalnych inaczej

Zmieniony przez - qazar w dniu 2006-10-22 22:59:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta inna niż wszystkie...

Następny temat

dobry tłuszcz?

WHEY premium