SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA SKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
Witam, czy ktoś mógłby mi przedstawić jak wygląda dieta SKD? W wyszukiwarce żadnych konkretnych tematów nie ma, zdążyłem się tylko kapnąć że jest podobna do ckd, ale nie ma ładowań. Prosiłbym o jakieś szczegóły, gdyż prawdopodobnie niedługo nie bede mikał dostepu do siłowni, jedynie aerobu:( I jak wyglądają efekty po takiej diecie? Czy jest skuteczniejsza od zwykłej diety zbilansowanej?

Pzdr
Al
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Przy diecie ketogennej bez ładowań węglowodanów to tylko aeroby... - moim zdaniem to mit. Ostatnio nawet zostało przeprowadzone badanie w którym osoby na diecie ketogennej bez problemów ćwiczyły siłowo

Czy taka dieta jest skuteczniesza? Nie oczekuj cudów. Jeśli tylko nie będziesz na niej tak głodny jak na standardowej diecie to też nie jest mało...

Musisz liczyć się z tym, że dieta wymaga adaptacji, ja dodatkowo sugerowałbym stopniowe zejście do ketozy, na to potrzeba trochę czasu. Tak jak zawsze powtarzam rozpoczynanie takiej diety jedynie na podstawie wiedzy uzyskanej po zadaniu kilku pytań tu na forum jest mało rozsądne, warto trochę więcej na ten temat poczytać, najlepiej badań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje odpowiedniej diety i treningu redukcyjnego tkanke tłuszczową

Następny temat

Bardzo proszę o ocene diety po świętach i sylwku :)

WHEY premium