SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna a miesnie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65
jak zachowaja sie miesnie podczas diety redukcyjnej i cwiczen?? urosna, zmaleja, pozostana bez zmian??

ja jestem zielona dlatego pytam specjalistow:P:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
To zależy od planu treningowego, diety, stopnia otłuszczenia, stażu treningowego, etc. Wiele rzeczy można nazwać "redukcją" tylko dlatego, że takie było założenie osoby biorącej się za siebie. Ostateczne efekty zależą jednak od bardzo wielu czynników.

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy deficycie kalorycznym w 99 przypadkach na 100 zmniejszą się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2510 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10258
BTW, Tyka. Co ja robiłam "źle", że mi urosły? Niewiele, ale jednak - miałam wzrost LBM na redukcji przy deficycie kcal. Czy to tylko "prawo początkującego"?

"Go ahead, make my day..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Prawo początkującego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Różnice które podałaś jak już pisałem były nieistotne statystycznie, z mojego punktu widzenia nie były to zmiany na podstawie których można coś wyrokować

Natomiast prawdą jest że początkujący nawet przy deficycie (byle nie za wielkim) coś tam zbudują i nieco mięsni przybędzie, ale nie jest to ilość godna szczególnej wzmianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65
No wlasnie u mnie poziom otluszczenia jest bardzo znikomy, mam za to mocno robudowane miesnie nog, a chce zmniejszyc ich obwody. Ćwiczę callanetics, pilates, basen, kungfu i aerobik i strsznie sie boje ze miesnie mi urosna jeszcze wieksze i bedzie skutek inny niz chce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sądząc z opisu ćwiczeń obawiam się że mięśni masz niewiele

poza tym skoro jak piszesz jesteś zielona nie powinnas chwytać pięciu srok za ogon na raz a skupić się na dwóch-trzch właściwie dobranych do celów jakie chcesz osiągnąć

Zmieniony przez - Tyka w dniu 2006-05-06 20:47:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65
to ja juz nie wiem...to skoro nie powinnam to skad mam te miesnie i co mam robic zeby je zmniejszyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 548 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2966
wrzuc foto

być silnym znaczy być pożytecznym

MÓJ TEST SYNTRAXA --> http://www.sfd.pl/temat257874/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1161
Daj mi te mięśnie. Jak to jest, że ci co chcą mieć więcej mięśni to często nie potrafią ich zrobić, a ci co nie chcą to je mają. Ja sie tu staram, ćwiczę, stosuję dietę i nic nie chce przyjść, a ta sie stara jak może żeby stracić mięśnie, a zamiast je tracić to zdobywa:/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - do oceny

Następny temat

kiedy brac magnez ?????

WHEY premium