SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcja low carb dla kobiety spojrzcie please

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Diety nie nalezy robic caly czas, tak jak przy treningach warto podwyzszac sobie od czasu do czasu ilosc kalorii w diecie, by "podkrecic" metabolizm, ktory zawsze zwalnia gdy zmniejszamy ilosc kalorii. Zrob sobie tydzien odpoczynku, to lepiej wychodzi niz ciagle przykrecanie kurka
Czytalam ze statystycznie kobiety maja slabiej ukrwiona tkanke podskorna, wiec ten tluszcz podskorny ciezej im schodzi, dlatego lepiej wychodza gdy ujemny bilans tworza bardziej przez dodatkowy ruch niz przez odejmowanie kalorii z diety.

Co do treningu, to w Treningu w warunkach domowych wkleje dzis wieczorem, albo jutro przyklady cwiczen i treningu w domu z pilka i hantelkami (musze jeszcze pare zdjec zrobic), moze bedziesz mogla z czegoś skorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 980
ok zrobie tylko moze jeszcze nie teraz bo mialam jakies 2 tyg temu pare szalonych dni ze slodyczami a teraz widze ze juz jakby troszke mi spadlo i na wadze tez mniej niz pol kg. Chociaz moze to tylko woda, ale jakos tak czuje po sobie.
W takim razie czekam na terning.
dziekuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
kowal2x - widze ze cos spodobalo Ci sie poprawianie mnie, mam nadzieje ze sie nie zakochales?
Ja tak szczerze mowiac to z Twoich rad nic sensownego nie wyczytalem.

No to sprawdz sobie sklad orzechow najpierw jak polecasz ich jedzenie przed snem.
Z ostatniego posilku jak ma byc o 22 lub pozniej to tak.
Nie wiesz ze za duzo jajek tez nie mozna? To malo wiesz.

Ja widze ze Twoja wiedza o zalozeniach diety to tylko odsylanie do
"posty podwieszone, z racji wieku szczególnie weź sobie do serca 10 porad żywieniowych".

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 980
krawat lepiej bym tego nie ujela :) jak nie ma pojecia to niech sie nie odzywa i glupot nie pisze pozdrawiam i dzieki za Twoje rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Chłopak może i ma chęci ale oprucz tego co przeczytał w kilku topicach to nic nie wie.
Ok służę pomocą.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 980
to mialabym takie pytanie na czym najlepiej robic jajecznice? na oleju rzepakowym, masle, oliwie? slyszalam ze oliwa traci swoje wartosci czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3978
krawat: potwierdzasz, że magistrowie wychowania fizycznego nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

ostatnia moja odpowiedź do pmaa:
cytat:
dynamika dymienia tłuszczy:
olej palmowy 240°C
olej z orzeszków 220°C
oliwa z oliwek 210°C
idealna temp. smażenia 180°C
olej sojowy, słonecznikowy 170°C
olej z pestek winogron, kukurydziany, rzepakowy 160°C
margaryna 150°C
masło 110°C
źródło: www.oliwazoliwek.pl

każdy tłuszcz traci swoje właściwości podczas smażenia (przemiana składowych nienasyconych w nasycone), jednak teoretycznie oliwa podczas smażenia zachowuje swoje właściwości dłużej niż np olej rzepakowy. ja smażę na oliwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Heh ktoś Ci dziękuje za współpracę a Ty dalej swoje.
Widzę że potrafisz wyszukiwać informacje w internecie ale sam nic nie myślisz.
Nie chce robić offtopu ale weź już oszczędź sobie wstydu i daj spokój.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 980
to mialabym jeszcze takie pytanie.
skoro do wegli warzyw nie wliczamy to w takim razie ilosc wegli jaka jem jest duzo mniejsza. przerobilam diete i dzis np wyszlo ok 45g wegli wliczajac w to warzywa, no ale moze jeszcze dobije do tych60g ktore maja stanowic 15% zapotrzebowania. I tak sobie pomyslalam po jakim czasie i czy w ogole powinnam zwiekszyc wegle na dzien, dwa, zrobic te 'ladowania' czy na takim poziomie mam zostac az strace jeszce te kilka kg?
widze po sobie ze to chyba dziala...
wczesniej myslalam ze ckd jest dla mnei niewykonalne, ale jesli nie liczyc wegli z warzyw to stwierdzam ze jak najbardziej , co sadzicie ot ym zeby to sprobowac? czy lepiej po prostu na tym low carb zostac z 15% zapotrzebowania z wegli...czy tak niski poziom wegli nie zaburza hormownow poziomu elektorlitow, itd?
i jak zaczac- moglibysice ew dac jakis liknk to ckd na redukcje a nie mase..? Zaczac od tych 14 dni 30g dziennie??
prosze o wskazowki dziekii!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
sadze, ze to slaby pomysl , raz ckd to caly system lacznie z treningiem i ladowaniami, trzeba wiedziec co i jak.
dwa wcale nie jest to dieta cud, wiec nie chudniesz na niej ani lepiej ani szybciej, a mozesz tez nie schudnac, patrz kolege w dziale odchudzanie, zrobil ladowanie po dlugim czasie i mu wyszedl zerowy spadek wagi.
Ciagle nie rozumiem, czemu skskac po dietach jak ma sie cos co dzialalo i co wymagalo tylko modyfikacji by znow ruszylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węgle w posiłkach

Następny temat

odżywianie na mase

WHEY premium