SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta potrzebna od zaraz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
mam 16 lat 180cm wzrostu i 81 kg wagi szukam diety chce schudnąc koloło3-5 kg.pomóżcie.z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
czemu tu nikt nie zagląda mam sam do sibie pisać?!tylko Grechus tu mi pomógł a tak to nikt od wczoraj tu nie wszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
podwieszone poczytaj oblicz zapotrzebowanie minus 200-500kcal ul;oz diete i wrzuc tu

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
a jak mam to obliczyć pomóżcie bo jestem kompletnie zielony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
poczytaj posty podwieszone , to nie będziesz zielony , tam all jest .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
waga x 24 x 1.3 = i wyjdzie tobie ile dziennie potrzebuje kcal twój organizm...ale ty chcesz chudnąć więc na początek od tego co ci wyjdzie odejmujesz 200kcal....prodkukty które spożywasz to

białka: twarogi chude , ryby , jaja , mięso
tłuszcze: oliwa z oliwek , tłuste ryby , jajka , pestki z dyni , orzechy włoskie , olej lniany , tran
węglowodany: pieczywo pełnoziarniste (razowe) , ryż , kasza , makaron , płatki owsiane, warzwa i owoce


unikaj przetworzonych produktów i słodzonych
np. słodycze , biały chleb , ziemniaki , wszystko co słodzone cukrem , wypieki


dieta powiedzmy że powinna wyglądać mniejwięcej tak

śniadanie : najwiekszy posiłek : srednia ilość bialka + duzo wegli i srednia ilosc tłuszczu
2 sniadanie srednio bialka, wegle i tłuszcz
obiad ( dajmy na to ze bedzie przed trenigiem ), takze dzuo posiłek : srednio bialka + sporo wegli i tłuszczu
po trenignu carbo
jakies 30min - 1 h po treningu : bialko + weglowodany
kolacje czyli wszystko po trochu
przed snem same bialko


oczywiście trzeba tylko dopasować posiłki i kaloryczność i te 2-3 kg to naprawde nie jest dużo....przy twoim wzroście masz teraz już dobrą wage...ja bym proponował popracować nad umięśnieniem bo przy takiej wadze (moja:D) można fajnie wyglądać i być mocnym w wielu dyscyplinach sportowych


Zmieniony przez - Rothen w dniu 2005-12-24 11:19:15

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
wyszło mi 2327kcal.gdzie to jest to o tych dietach.nie umue znalesc.jesli macie troche cierpliwości to napiszcie co mam jeśc i ja sie do tego zastsuje.a po jakim okresie bedzie widzac efekty diety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
kurde próbuje to ułożyć i nie umie nie wiem jak sie zabraC do tego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
pomóżcie wy sie na tym znacie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
a w czym problem ???

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 845
nie wiem jak to ułozyc!chce zebyście mi to zrobili jestescie specjalistami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nikt ci diety nie ułoży musisz sam i dać do oceny....jest pełno diet na forum poszukaj

to też się może przydać www.dobradieta.pl

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie produkty?

Następny temat

Dieta dla hard gainera- do oceny

WHEY premium