SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie produkty?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1066
Siema, mam pytanie odnosnie brzucha ( sorry jesli on juz było zadawane) czy na wielkośc brzucha mają wybitnie jakie sprodukty??? Chodzi mi o to ,ze zanosi się na przerwe w moim treningu brzucha a chciałbym jak najmniej go otłuścić, bo niestety bez treningu tak będzie pewnie w jakimś stopniu, Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
jakosc sporzywanych potraw wplywa na otluszczenie niewim cyz w twoim rozumieniu wielkosc to otluszczenie ale np tluszcze nienasycone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
jeśli zmniejszasz ilosć wysiłku to poprostu zmniejsz troche ilosć sporzywanych kcal. To co jesz ma ogromne znaczenie gdyby tak nie bylo ludzie poprostu liczyli by tylko kcal i nie patrzyli z jakiego źródła ono pochodzi. Tak jak mój poprzednik m.in unikaj tluszczy nasyconych i ogólnie jedz odżywiaj sie zdrowo.

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
i nie łacz tych tluszczy z weglami w jednym posilku
jak nie bedziesz mial nadwyzki kcl to nie przytyjesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
kamil88 czemu na otłuszczenie wpływają tłuszcze nienasycone ??

łączenie węgli z tłuszczami może być...jak dacie np. 70gram kaszy + 10 gram oliwy z jakimś białkiem to się przeciez nie otłuścicie

ale jak dacie np. smażone na kujawskim mięso z owocem czy z białym chlebem z miodem to już pójdzie w brzuch napewno

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
białka: twarogi chude , ryby , jaja , mięso
tłuszcze: oliwa z oliwek , tłuste ryby , jajka , pestki z dyni , orzechy włoskie , olej lniany , tran
węglowodany: pieczywo pełnoziarniste (razowe) , ryż , kasza , makaron , płatki owsiane, warzwa i owoce


unikaj przetworzonych produktów i słodzonych
np. słodycze , biały chleb , ziemniaki , wszystko co słodzone cukrem , wypieki

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Retencja Wody Podskórnej po Weglowodanach

Następny temat

dieta potrzebna od zaraz

WHEY premium