SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na mase a wzrost kości

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Oczywiscie , po to sa ale pierw trzeba miec ulozona diete i wiedziec czy brakuje. Ew. tez mozna kupic na zapas i spozywac wtedy kiedy nie mozesz zjesc posilku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4525
chyba sobie jednak daruje narazie siłownie bo na pewnej stronce i pewnym poście w rozdziale sporty ogólnorozwojowe pisało że ćwiczenia siłowe mogą zachamować wzrost kości.
Jak do tej pory będe wciąż grał w kosza i się będe rozciągał dużo + zdrowa żywność no i może BJJ 2 razy w tygodniu

...:::KEEP IT REAL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Dadzid też przy wzroście 178 cm jesteś niższy od swoich kolegów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4525
jeśli chodzi o kumpli z którymi się kumpluje na codzień to od większości jestem wyższy lub taki sam

...:::KEEP IT REAL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
heh i ty nie chcesz na silke chodzic bo sie o wzrost boisz??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4525
ej dla mnie jak narazie wzrost jest najważniejszy i nie jest dla mnie najważniejsze czy kumple są wyższsi ale żeby ***ać paki do kosza bo w koszykówce z 178 cm wzrostu za dużo nie osiągne.
mobi czy mógł byś mi podać twój wzrost?

...:::KEEP IT REAL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
A ile masz lat??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 2326 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78561
Chłopie rozciągaj się, graj w kosza, zdrowo się odżywiaj a urośniesz
W ostateczności co do paczek to jakiś programik na wyskok coś zdziała

Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest sam strach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 139 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4525
mam 17 lat
W kosza gram prawie codziennie rozciągać się wląsnie musze zacząc i zdrowo odżywiać a co do wyskoku to ćwiczyłem Air Alert II jakieś 5 tygodni i nie widzialem efektów więc zaprzestałem ale teraz zaczne ćwiczyć według programu Spudd'a Webba'a więc może to troche coś da

...:::KEEP IT REAL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Jak myślisz o zawodowej koszykówce, to te 5-10 cm nic Ci nie dadzą. Popracuj lepiej nad szybkością, żebyś grą przypominał Iversona.
Moim zdaniem w koszykówce lepiej być kurduplem takim jak Boykins, ale bardzo szybkim, trudnym do zatrzymania, niż takim nijakim 190 cm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o niezdrowe tluszcze...

Następny temat

Przetrenowanie,spadek masy,siły ,za duzo białka ??

WHEY premium