SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na codzień

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BULMASTIF z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3675
czy moze mi ktos podac "diete na codzien" nie chce schudnac ani przytyc ale zdrowo sie zaczac odrzywiac....dosc juz keebabow i chipsow heh :D najlepiej zeby nie byla zbyt droga na kieszen studenta :D dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
nie ten dział. EOT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3675
a da sie skasowac temat?bo zrobilem to troche niechcący :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
przeniosą Ci ten temat

u mnie ostatnie 2 dni to: 2*chińskie, 2*pizza, hot-dogi i kebaby + troche normalnego jedenia... i jakoś zyję, ale od poniedzialku juz koniec z tym

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-08-05 20:35:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
oj banan widze ze sie op*****lac z dieta zaczeles poczules wakacje chyba za bardzo co Jako specjalista powinneles dawac przyklad albo przynajmniej sie nie przyznawac do tego...





Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-08-05 23:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
pisze jak jest nie narzekam to takie chwilowe , poza tym nie mozna rezygnowac z przyjemnosci Dieta bedzie dopracowana za jakis czas, powoli wracam do treningow , wiec wszystko bedzie pod pełną kontrolą <cfaniak>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
no to powodzenia zycze zreszta sam musze swoja diete tez dopracowac do konca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1806
mam parę pytań:
podobno przy diecie redukcyjnej:
-nie jedz nabialu wieczorem, ogranicz mleko i twarog.
-ogranicz owoce ilosciowo i raczej tylko w pierwszej cz. dnia
(z https://www.sfd.pl/temat210527/). Czy to oznacza, że mleko i twaróg tuczą, a szczególnie wieczorem? Bo ja np. lubię sobie wieczorkiem przed snem łyknąć pare szklaneczek mleka lub trochę żółtego serka - żeby mieć składniki na wzrost(ale nie tkanki tluszczowej). Twaróg słyszałem, że też przydałby się przy treningu siłowym. I dlaczego nie należy jeść owoców, a jak coś to wcześnie?
Pozdro dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Chodzi chyba o laktoze a co do sera zoltego jeszcze na diecie redukcyjnej to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1806
można trochę jaśniej... :) - laktoza to cukier w mleku? - no i co w związku z tym? Chodzi o to, że żółty ser jest tłusty? Głownie interesuje mnie nabiał ogólnie. I co z tymi owocami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Z odzywiania to nie jestem taki dobry (spytaj domera ,zakrzesia oni Ci napewno wszystko szczegolowo wytlumacza) by Ci tlumaczyc ale moze sprobuje laktoza jest w weglowodanach czy jest zla jest bo u duzo osob odklada sie ona w postaci tkanki tluszczowej . Co do sera zoltego to 40-65% to jest srednio zawartosc tluszczu Light to jest od 17-25% a wiec tez znacznie za duzo a juz na redukcji to juz wogle . A o owoce to chyba chodzi o fruktoze

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2005-08-06 01:24:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM>>>Z TŁUSZCZYKIEM

Następny temat

tunczyk przed snem

WHEY premium