SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta i plan suplementacyjny do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
witam ktos z progressu ulozyl mi plan suplementacji chcialbym sie upewnic ze wszystko dobrze zrozumialem i ze pory posilkow sa dobrze ulozone w stosunku do supli.prosze o odpowiedz jakiegos fachowca laicy nie pisac to dla mnie sprawa zycia i smierci.pozdrawiam 9.00 pobudka;10gr mono,5gr glutaminy 9.20-30 pierwszy posilek ;jajka plus platki owsiane ,animal pak 10.30 no pump doriana,5gr bcaa,5gr glutaminy 11.00 trening silowy 1-1.5h 12.30odrazu po treningu silowym;10gr mono,10gr glutaminy,5gr bcaa next AEROBY 30 MIN 13-13.15 po aero odrazu proteina 45gr 14-14.15 posilek potreningowy [tunczyk z kukurydza i cebulka] plus omega efa 3kaps 16,45-17.15 trzeci posilek piers z kurczaka z ryzem i warzywami plus omega efa 3kap. 19.45-20 czwarty posilek proteina plus omega efa 3kaps 22.15-22-45 piaty posilek bialy ser,ryba lub jaja albo mix
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jak jestes po cyklu i chcesz sie redukowac to suple masz dobrze dobrane tylko zwykłe mono jeszcze (faza ładowania tu ma sens) tylko trzeba było od razu pisac wszystko

zdr

Zmieniony przez - makelroj w dniu 2008-07-25 21:57:02

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ułuż porządna diete a potem pomysl o suplementaci bo DIETA to podstawa a u ciebie kuleje

poczytaj toche postów podwieszonych

a w sprawach suplementacji pytaj w dziale Odżywki i Suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
koles 08 slepy jestes?pisalem ze nie zalezy mi na opinii zadnych leszczy twojego pokroju[lapa30,klata88cm,waga 58,staz 1rok].moja dziewczyna bije cie na leb na szyje tak w obwodach jak i pewnie w wynikach.wydaje ci sie ze jestes juz taki duzy ze mozesz doradzac?jesli tak to nie pisz ze dieta do bani tylko wytknij mi co jest zle.a plan suplementtacyjny ulozyl mi kolo ktory sadzac po wygladzie zajmuje sie tym profesjonalnie.wiec narazie stul pysk i sam wez sie miske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20725
red face jak bedziesz sie tak odnosil do forumowiczow to nie licz, ze ktos ci pomoze troche kultury!!!

a dieta i suplementacja z dupy wziete
mowisz,ze plan suplementacji ukladal ci gosc, ktory sie na tym zna? bo nie widac tego dawki bcaa o polowe za male nie bierze sie wg opisu opakowania tylko 1g/10 kg masy ciala przed i po treningu, kreta 20g po co ci tyle na dzien jedziesz z nasyceniem? to tylko strata krety bo polowe z tego wydalisz 2 razy po 5g w zupelnosci wystarczy, glutamine bierz rano 10g po treningu 15g i przed snem 10g

co do treningu nie rob aerobow i silki jednego dnia, trening i aeroby po trzy razy w tygodniu czyli raz silka raz biegi jeden dzien w tygodniu wolny
jesli nie masz wystarczajaco amin bierz je tylko przed aerobami z kolei po treningu na silce wypij bialko

co do diety to juz zupelnie porazka miedzy pierwszym a drugim posilkiem 5 godzin roznicy(pomiedzy tym dales jeszcze silke predzej padniesz niz dociagniesz do konca), a miedzy trzecim a czwartym 2 godziny, z kolei twoje posilki skladaja sie glownie z bialka(tunczyk z kukurydza, ser, bialko) jestes na redukcji ale nie ograniczja tak wegli bo bedziesz palil miecho przyloz sie wiec do czytania postow dotyczacych ukladania diet redukcyjnych i uloz cos sensownego bo tego nie mozna nazwac dieta
zacznij najlepiej jeszcze dzis od okreslenia ilosci btw na kg masy ciala i obliczenia zapotrzebowania kalorycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4094
Dziwne tez z kolei, ze osoba majaca 45 w bicepsie (bo jak widac TO jest dla Ciebie wyznacznikiem posiadanej w tej materii wiedzy) nie ma zielonego pojecia o diecie i suplementacji.

Co do diety, to poradzilbym poczytac posty podwieszone.

Run, rabbit run.
Dig that hole, forget the sun,
And when at last the work is done
Don't sit down it's time to dig another one.
Pink Floyd - Breathe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
macie racje troche przeasadzilem to ten tesc.wkvrwiaja mnie najbardziej takie blahostki.w sumie koles nic takiego nie powiedzial ale wyprowadzilo mnie to z rownowagi.moze to przez ze nie moge sobie ulozyc dobrej diety na redukcje caly czas cos sie chrzani.wiem jak jesc na mase ale z redukcja jest mam problemy.idzie ale strasznie poowoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
ja bym kretke, i no-doriana zapodał dopiero po odbloku, i z posiłku potreningowego wywal tłuszcze (o3).

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
9.00 pobudka;
10gr mono,5gr glutaminy
ok

9.20-30 pierwszy posilek ;jajka plus platki owsiane ,animal pak
jaja zamień na twaróg, możesz wrzucic jakies warzywko

10.30 no pump doriana,5gr bcaa,5gr glutaminy
ok. bcaa i glute możesz wziąsc zaraz przed treningiem, to nie jest stack za potrzebuje czasu zeby zacząc działac

11.00 trening silowy 1-1.5h
12.30odrazu po treningu silowym;10gr mono,10gr glutaminy,5gr bcaa next AEROBY 30 MIN
osobiscie polecam hiit zamiast aero w dni nietreningowe, ale jak chcesz tak to wes do teg jakies wegle po siłce ale przed aero, carbo bedzie ok

13-13.15 po aero odrazu proteina 45gr
ok

14-14.15 posilek potreningowy [tunczyk z kukurydza i cebulka] plus omega efa 3kaps
ten posiłek to porażka. daj ryż biały(lekko rozgotowany) i piers kurczaka, unikaj warzyw i tłuszczy

16,45-17.15 trzeci posilek piers z kurczaka z ryzem i warzywami plus omega efa 3kap.
ok, możesz jakąs rybe wrzucic, ryż brązowy

19.45-20 czwarty posilek proteina plus omega efa 3kaps
dodaj orzechy

22.15-22-45 piaty posilek bialy ser,ryba lub jaja albo mix
ok

jak celem jest redukcja to wegle daj do sniadania i posiłku po treningu, pużniej wcinaj dużo warzyw i reszte kcal uzupełnij tłuszczami zachowując ich równowage, piszesz ze jestes na tesciu wiec odpowiednio zwieksz podaż białka, i jak pisałem wyżej lepiej zostawic kretka po cyklu na saa

zdr


Zmieniony przez - makelroj w dniu 2008-07-25 10:12:43

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39562
Hahaha, koles jestes zalosny prosisz o pomoc, ktos Ci pomaga a Ty mu jeszcze jedziesz, jak juz jestes tak wnikliwy i czytasz jego profil i doszukales sie tam ze nie jest za dobrze zbudowany to powinienes sie jeszcze doszukac jeszcze jeden bardzo waznej informacji, a mianowicie czym sie zajmuje, napisze Ci to bo pewnie i tak bys sam nie znalazl "tech. gast. IV klasa" wyobraz sobie ze w takim techniku zywienie to ich chleb powszedni i ucza ich tam co ile jesc kiedy itd, bo najczesciej pozniej takim ludziom placisz za to ze Ci uloza dieta, a ten chlopak chcial Ci pomoc za darmo a Ty jeszcze sapiesz.

Zmieniony przez - PREDAT0R w dniu 2008-07-25 12:11:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
predator masz racje z tym ze glupio zrobilem wjezdzajac na typa.napisal ze dieta i suple z dupy a mogl nie miec o tym pojecia.ja sam skonczylem szkole gastronomiczna o profilu technik zywienia i zapewniam cie ze wielki hvj tam o tym jest.przez jeden rok w czasie pieciu na lekcjach byla mowa o warzywach i witaminach;pokarmach ktore zawieraja o bialkach i weglach a takze o obrobce termicznej i przechowywaniu,ale wszystkie dane byly sto lat za informacjami ktore posiadaja kulturyscii nic mi nie dodaly to tego co juz wiedzialem.jak juz wspomnialem nie mam problemu z dieta na sile ani na mase wiec taki laik zupelnie nie jestem.nie cwiczylem 2 lata i troche sie to wszystko posunelo do przodu wiec probuje uzupelnic braki wiedzy na forum.mam problem z redukcja i to na odbloku po cyklu wiec to wyzsza szkola jazdy tego sie tu nie dowiem.narazie sory i dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ja tylko doradzam panie nie bulwersuj sie tak a z wymiarmai słabo ale dopiero zaczołem niedawno na profesjonalnie

jak chcesz to słuchaj jak nie to nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla 15 latka

Następny temat

Dieta dla 16-latka

WHEY premium