SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 18 lat waze 75ko stosuje ta diete juz 2 miechy i schudlem na niej 5 kg wzrost 173 cm ale niewiem czy dieta jest dobra moze trzeba ja poprawic

czy moze byc cos takiego jak nie to niech to ktos poprawi prosze

1 posilek
mleko 0,5% ( 1 szklanka)
Płatki Owsiane
jajko cale
oliwa z oliwek



2 posilek
szynka
chleb graham (razowy)



3 posilek
jogurt 1,5%
piers z kurczaka
oliwa z oliwek
ryz



4 posilek
ser bialy chudy
bialko jajka
makaron 2 jajeczny (ewentualnie zamias makaronu z serem
chleb razowy z serem
oliwa z oliwek



5 posilek - odzywka bialkowa z mlekiem

do tego jeszcze jakies owoce typu jablko brzoskwinia banan
i 2-3 litry mineralnej wody i pije jeszcze herbate czerwona
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dodaj tlusta rybe zamiast miesa,nie spozywaj na kolacjie sera i spozwywaj wegle z rana i po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niom rano wegle sa w platkach a przed treningiem sa w ryzu a co bys polecil na kolacje jak nie ser i jeszcze jedno nielubie ryb mogly by byc to paluszki rybne ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
paluszki odpadaja,na kolacjie np. jajecznica z pomidorem i ogorkiem,jaja na twardo a ser jest dobry np. po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na kolacje zamiast sera jak bym jadl tunczyk z chlebem razowym ?? i jak bys mogl podac jeszcze jak robisz ta jajecznice ile jajek itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
tuna z warzywami i oliwa z oliwek oki ,a jajecznice robisz normalnie tylko ogorki i pomidory krojsz w drobna kostke,ach i chlebka na redukcji jak naj mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niom ok tylko chodzi oto ze 2 posilek bede jadl w szkole to musze miec jakis z chlebem a na kolacje wlasnie niemam za bardzo pomyslu bo samego tunczyka bez chleba mi sie jesc niechce chyba ze wiesz z czym mozna jeszcze smacznie zjesc tunczyka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
i mało dokładne proporcje podales

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256
qazar dlaczego odradzasz mięso i dlaczego mialby nie jesc chudego twarogu na kolacje?

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
mieso na zamiane z ryba,miesa nie odradzam ,a twarog na noc ale sam bez dodatkow weglowodanowych ,wkoncu to redukcjia a potreningu ser tez jest dobry



Zmieniony przez - qazar w dniu 2004-09-01 10:55:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

życzę sukcesów

Następny temat

mam pytanie

WHEY premium