SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca i prop - ból stawów?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Facet bez paniki normalna sprawa z tym bolem w nodze zle zrobiony zastrzyk i tyle dos czesty objaw przy iniekcjach w uda jesli nie robisz tego jak trzeba nie rozmasujesz potem miesnia itd polecal bym zaczac kluc sie w tylekco do cyklu to zwiekszyl bym ilos propa do 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
"bobol" ja nie panikuje tylko jestem troche zaniepokojony. Tak jak pisałem to moj pierwszy cykl. Poprostu chciałbym wiedzieć co dokładnie się dzieje w organiżmie człowieka po takim źle wykonanym strzale. Dlaczego czuje się taki ból i co dzieje się z tym teściem, tzn. czy dostanie się do mięsni i jak tak to jak długo to może potwać. Myśle, że każdemu to się może przydażyć, zwłaszcza kolesiowi, który ma pierwszy raz do czynienia z strzykawką.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Luzik tesc rozejdzie sie jak trzeba a bol minie daj sobie 2-3 dni bedzie git a nastepny strzal w tylek tam mozesz prac do bolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
No wiec " igly 6 zostaw kobietom"- tak mi powiedzial kiedys stary wyjadacz. Mialem tak kiedys wiec wiem :) Co do ketonalu silny lek ktory szamam juz od kwietnia;/ fakt , ze biore go tylko przy silnych bolach. aktualnie na rwe kulszowa dostalem zastrzyki z keto. oraz tabletki. Lek niszczy bardszo zoladek i uwazac na oczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Mnie też interesuje sprawa propa, i bólu promieniującego do kolana po zastrzyku, jak ktoś zna temat ciut głębiej to prosze o wyjaśnienie. Czy dotyczy to tylko propa? Z czego wynika ten ból itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Prop jak to prop zawsze bylo ze bolalo miejsce iniekcji po zastrzyku. Jednak jesli igla jest zbyt krotka to substancja nie jest wprowadzona gleboko w miesien wiec nastepuje splyw do najblizszego stawu. Tak ja to widze, jesli sie mysle prosze poprawic. Nie wiem jak jest z innym typem saa , ale ja mialem to po propku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
50mg deci e7d wystarczy na ochrone stawow?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
delivwer tak stawu nie ochronisz ... uwodnisz go tylko co zmniejszy bóle
50 jedynie może pozytywnie wpłynąć jeśli dołączysz do tego całą kurację czyli witaminy, glukozaminę, kolagen

przeprowadziłem tak z 100/6ed

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
ciekawe że wbrew wszelkim opiniom (fakt że tylko 10 cm) nie oczówam żadnego bloku, brak deca dicków i innych symptomów spadku libido

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
swoją drogą jakie przerwy robicie przed ponownym cyklem z decą ?

hmmm ? chyba popularność decy spada

ciekawe bo (jak nie walona) to super wspomagający środek dla ludzi z problemami stawowymi
lajt + odblok moim zdaniem dobra sprawa i brak dd

Zmieniony przez - MORDAD w dniu 2006-01-26 14:26:24

ciemność widze ciemność

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błąd?

Następny temat

WITAMINY I MINERAŁY

WHEY premium