SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca i prop - ból stawów?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Dwa tygodnie temu zaczalem swoj cykl składający się z deci (holender) i propa (farmak 5%). Wygląda on następująco:
1-8 deca 200mg e7d
2-9 prop 50mg e2d

Do tej pory wziolem 2 strzaly deci i 3 strzaly propa. Strzaly zawsze robie w udo jednej czy to drugiej nogi. Wczoraj wieczorem pojawil sie duży ból w lewym kolanie, dokladnie w lewej jego górnej części i trwa nadal. W piątek mialem ciężki trening na nogi, ale niczym sie nie różnił od innych jakie miałem wczesniej. Zatem czy ten ból może być spowodowany saa(deca), czy raczej jest to ból związany z treningiem? Ból jest podobny do bólu spowodowanego uderzeniem. Jak siedze lub leze to raczej nic nie czuje, dobiero jest uciążliwy w ruchu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
swoją drogą jakie przerwy robicie przed ponownym cyklem z decą ?

hmmm ? chyba popularność decy spada

ciekawe bo (jak nie walona) to super wspomagający środek dla ludzi z problemami stawowymi
lajt + odblok moim zdaniem dobra sprawa i brak dd

Zmieniony przez - MORDAD w dniu 2006-01-26 14:26:24

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Hmmm... Dziwna sprawa. Nandrolon sam w sobie powoduje nawodnienie stawów przez co mniej odczuwa się ich bóle. Wydaję mi się, że to poprostu zwykła kontuzja (sam do tej pory czuję kolano, przez niefortunne ustawienie stopy na ziemi). Dorzuć trochę kolagenu do diety oraz chrząstke rekina (oba specyfiki można dostać bezproblemu w aptece), jak nie pomoże, udaj się do ortopedy. Pozdrawiam.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
...albo zamiast deci masz propa

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22
Spróbu strzelać gdzie indziej .najlepiej w dupe.nie cwicz tak ostro na nogi,a jak ból nie minie to dstawiaj prędko i leć do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Alex co to ma oznaczac "..albo zamiast deci masz propa"? Deca jest real na 100% znajomy jezdzi po nią do Grecji. Opis deci, ktory zaczerpniety z artu z forum "silne właściwości antykataboliczne nawet podczas diet niskolakalorycznych oraz magazynowanie większej ilości wody w tkance łącznej co może wpływać na ustąpienie bólów w stawach. Jest to przede wszystkim przeznaczone dla tych, którzy cierpią na bóle w ramionach, barkach łokciach i kolanach." Moje pytanie brzmi tylko czy spotkaliscie się z przeciwnymi przypadkami, czyli bólem(oczywiście przy staosowaniu deci). Na wszelki wypadek lecę zaraz do apteki i kupie sobie: kolagen, chrzastke i moze jakaś maść przeciwbólowa, ale jak się nią posmaruje to nie bede wiedzial, czy ból przeszedl bo jest wszytko oki, czy to poprostu dzialanie masci. W zeszłym roku mialem lekka kontuzje plecow i odczuwalem bol przy każdych skolanach. Wtedy zostal mi przypisany ketonal forte, który mi szybko pomogł. Co sądzicie moze wziasc to teraz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
To ze Twoj znajomy jezdzi do Grecji po dece nie musi wcale oznaczac ze Ty wbijasz oryginal...
ale coz jesli tak wierzysz za masz legit to ok.

Poza tym cykl jest zle ulozony...
Ewentualne poprawki beda mozliwe po uzupelnieniu Twojego profilu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Alex profil uzupelniony... Jezeli chodzi o cykl to zle napisalem:
1-8 deca 200mg e7d
2-10 prop 50mg e2d moze po 4 tygodniach bedzie 75 mg e2d, ale to zobaczymy w trakcie cyklu, poniewaz jest to moj pierwszy cykl wiec 50 mg moze starczy
i 3 dni po ostanim propie odblokowanie: clomid i nolva
2 wariant to :
1-8 deca 200mg
2-8 prop dawkajak wyzej
8 - 10 winstrol
i pozniej odblokowanie

to narazie jest do przemyslenia, ktory wariant.., a moze cos ty poradzisz?


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3983 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25216
orientuje sie ktoś po jakim czasie uwidacznia się dzialanie deki na stawy?

moze jest sznasa ze nandrolon sie jeszcze nie rozkręcil i z tąd ten problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Z tego co przeczytałem na forum minimalny czas na rozkręcenie deki to 4 tygodnie. Patrzyłem dziś trochę na atlas anatomi,aby zlokalizować, który to mięsień, lub więzadło i chyba jest to więzadło łąkotkowo-udowe przednie. Ja się tylko domyślam, a nie stwierdzam. Więc jezeli ból nie przejdzie to ide do lekarza, ale narazie wstrzymam się i poczękam, mimo żę bóljest mocny, ale jak pisałem boli tylko jak zginam nogę, jak ide to nie jest aż tak wielki. Ból jak wcześniej opisałem jest podobny do tego jak masz siniaka, więc może nabawiłem sie go podczas treningu a nie jest to nastepstwem saa. Zastanawiam się cały czas nad zastosowaniem środka przeciwbólowago Ketonal forte, który zawiera 100mg ketoprofenu. Co o tym sądzicie?
To jest link do tego leku [http://www.lek.com.pl/preparaty_lek/ketonal.php] 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Ketonal (kapsułki) to bardzo silny lek, jest możliwość uzależnienia się. Orze bebechy, tzn. najbardziej na żołądek, dlatego lekarze zalecają przyjmowanie go z Ranigastem lub Polprazolem. Jeżeli musi być podawany to najlepiej dożylnie (w "kanał" dla nieobeznanych ). Już lepiej go zastąpić Diclakiem lub Poltramem (tramalem), z tym, że ten ostatni może powodować pewne otępienie i można się elegancko naćpać Pozdrawiam

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze twoj cykl to test plus test
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błąd?

Następny temat

WITAMINY I MINERAŁY

WHEY premium