SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena cyklu:deca,wino,prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4485

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6853
Witam wszyatkich.
Za jakies trzy tygi planuje rozpoczecie cyklu zlozonego z deki, wina w tabsach oraz propionatu. Cykl ma wygladac nastepujaco:
1-8 deka 300mg,
1-4 prop 100mg co drugi dzien,
5-10 wino 35 mg kazdego dnia w dwoch dawkach co ok. 12 godzin.
Po dwoch tygodniach od ostatniego strzalu deki(ok.12 godzin po winie)clomid,pierwsze piec dni 2tbs,przez nastepne 10 dni po 1 tbs.
Przez caly cykl sylimarol 3x70mg dziennie.Pozniej Hepatil.
Przez caly cykl Saw Palmetto 3x160mg dziennie.
Przez caly cykl kolagen i glucosamina.
Prosze fachowcow o ocene cyklu. Moje dodatkowe pytanko, czy moznaby zmniejszyc dawki
np. 200mg deki, 50mg propy, 30mg wina? Po co ladowac zbyt duzo jezeli mniejsze dawki moga tez zrobic swoje.
POPRZEDNIE CYKLE ITD W PROFILU.
Z gory dziekuje za pomoc.
Pozdrawiam.

no one likes us,
we don't care.

no one likes us,
we don't care.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6853
Jeszcze jedno. Czy przy takim cyklu nalezeloby zastosowac hcg. Oczywiscie to zalezy od reakcji organizmu, ale czy nalezaloby sie w niego zaopatrzyc, zeby pozniej nie obudzic sie z reka w nocniku, czy to za slaby cykl, zeby myslec o tym specyfiku?

no one likes us,
we don't care.

no one likes us,
we don't care.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Widać że siestarasz Co do dawek to 200mg/tydzień deki styka a winko z propinate zaczoł bym od 5 tygodnia i skończył na 10 tygodniu następnie clomid 5dni x 2tab/ 10dni x 1 tab. Propinate 150mg/tydzień winko tak jak napisałeś. Myślę że dobrze by było wspomódz się hcg chociaż nei koneicznie Powodzenia

______________________
"U mnie zawsze dumnie"
.::Fotosy::.
1

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Mi tam się ten cykl podoba taki jaki jest. Najwyżej zmniejszył bym dawki propionatu - 300/400 teścia tygodniowo to brane bez niczego byłoby mocne a jeszcze z deką? (oczywiście patrząc na twoje poprzednie cykle). Jeśli chodzi o dodatki - jak już wcześniej pisałem saw palmetto będzie za słabe - zainwestuj w proscar. Sylimarol możesz zacząć równo z winkiem, wcześniej nie jest absolutnie konieczne, ale oczywiście nie zaszkodzi.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Inko daruj sobie te rady bo jak z nich skorzysta to straci praktycznie pierwsze 4 tygodnie cyklu.
Cykl jest ok.
Dawki tez, troche wazysz i to nie 1 cykl wiec jak dla mnie jest ok.
Nie wiem ile Cie bedzie kosztował saw palmetto, bo jezeli duzo to bym zamienił to na proscar i brał 1 mg razem z propem.
Hcg raczej zbędne.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Lucek byłes pierwszy
Mamy chyba podobne zdanie co do cyklu

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
4 pierwsze tygodnie??? ale za to nadrobi to w późniejszym terminie
Każdy ma swoje zdanie

______________________
"U mnie zawsze dumnie"
.::Fotki::. https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121518 

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Co nadrobi??
Pierwsze 4 tygodnie poczeka az sie deka rozkreci, a potem na raz prop, wino i dopiero deka ??
Nie zrobi tego co przez 8 tygodni w 4 to chyba logiczne.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Po pierwsze to w 5 tygodni nei w 4 po drugie
to neich walnie na początek win+ propka i deka przez 3-4 tygodnie zacznei działać. U mnei zawsze brali wczesniej deke 3-4 a dopiero walili coś innego najczęściej win depot przez 5-6 tygodni i efekty mieli dużo lepsze
niż na początku winko a deka później zacznie działać A połączom sie wtedy 3 substancje deka+teścio+win to skąd wiesz że przez te końcowe tygodnie (bo deka jeszcze będzie długo oczuwalna)nie zrobi więcj???
powiedzy że win+prop działają szybko czyli te 4-5 tygodni deka już zacznie kopać i będzie kopała jeszcze 2-3 tygodnie po win+prop więc....

Pozdrawiam

______________________
"U mnie zawsze dumnie"
.::Fotki::. https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121518 

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2128 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22425
Po pierwsze to jak 4 tygodnie ma czekac, to chyba w piatym zaczyna brac.
A u mnie chłopaki biora 1200 prolki na tydzien przez 5 miesiecy i do tego 500 mety i tez im dobrze idzie.
To moze tez tak ludziom rozpisze
Nie zrobi wiecej przez 4 tygodnie bo nie dasz rady przyswoic takiej ilosci kalorii potrzebnej do budowy masy.
Przeczytaj sobie jeszcze raz ten cykl i to co piszesz, bo dla mnie bez obrazy twoje wywody to jakis bełkot bez składu i ładu.

CONQUER ALL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2275 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9426
Hehhe to po sobocie jeszcze bania mnie boli
Ja nei mówię o gościach co jedzą cyklon po cyklonie tylko o tych którzy oriętują się w temacie a jak nie posłuchasz gościa ważącego 105kg na dobrej rzeźbie który swoje zjadł i swoje zjadł:_)) Młody4 widzę że bojowy chłopak jeste

______________________
"U mnie zawsze dumnie"
.::Fotki::. https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=121518 

The future is coming on......

>>> Doping Division Force Crew <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłabolin +.....?

Następny temat

jak wziasc

WHEY premium