SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dawkowanie odżywek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 108
hej, wybieram się na obóz przygotowawczy do zawodów z muay thai. wyposażyłam sie w RECON i assault firmy MP. jak powinnam dawkować te odzywki przy dwóch trzech treningach dziennie? po i przed każdym treningiem czy tylko raz dziennie? czy powinnam się wyposażyć w coś jeszcze? dziekuje za pomoc.

"ten kto wolny nad swym losem nie płacze"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1780 Napisanych postów 28751 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 281237
Assault przed treningiem najcięższym

Recona po treningu najcięższym albo mniejsze dawki po i przed snem

ja bym BCAA dołożył i kreatyne mono jak to ma być obóz sportowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3903 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
Assalut średni wybór pod sztuki walki, może Cie pompować.

Poza tym co zostało już napisane wyżej, można by wrzucić ZMA przed snem

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 4189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 79062
a po co jej mono ? ja osobiscie moglbym polecic Workout Power Booster ( HI tec) testowałem i jezeli chodzi o wytrzymalosc to jest kosior.. pompy jako takiej nie ma.. ale wytrzymalosc i wydolnosc na treningu naprawde b.dobra

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 108
czytałam ze assault to jedna z najlepszych przedtreningówek w sportach walki. jestem w błędzie? i WADA nie ma czego się czepiać. mam tez kreatyne cm3. ale nie biorę bo wiem ze w assoulcie jest. a ja zrzucam jeszcze wagę i nie mogę przyrastać :) czyli jesli bieg rano i dwa treningi w ciagu dnia to assoult i recon 1 raz dziennie. a bcaa? dzieki.

Zmieniony przez - meskalina w dniu 2014-08-25 14:13:33

"ten kto wolny nad swym losem nie płacze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3903 Napisanych postów 34915 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 254290
meskalina
czytałam ze assault to jedna z najlepszych przedtreningówek w sportach walki. jestem w błędzie?

Pompa mięśniowa może być mocno uciążliwa podczas treningów sztuk walk. Skoro jednak już masz to spróbuj, może Tobie będzie odpowiadała taka przedtreningówka

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Preparaty Naturalne

Następny temat

Jakie białko wieloskładnikowe?

WPC zestaw