SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawkowanie odżywek.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 612

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Witam!

Mam pytanie związane z dawkowaniem odżywek, posiadam kreatyne mono vitalmaxa, białko sfd, gainer sfd oraz bcaa sfd.
Kreatyne standardowo będę stosować dnt 5g po przebudzenie i 10g dt - 5g po przebudzeniu i 5g po treningu.
Białko
30g po przebudzeniu oraz 30g przed snem a gainera po treningu 100g i być może drugie 100g jako uzupełnienie diety.
I teraz nie wiem jak z bcaa, słyszałem że nie powinno się brać razem z białkiem co komplikuje sprawę.
Czekam na waszą opinie. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bcaa przed treningiem, jak masz kasę to jeszcze po lub w trakcie. Spokojnie można łączyć z gainerem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
no to będę brać 10g przed treningiem, dzięki za szybką odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Tylko bierz 10g czystego bcaa a nie 10g prochu. bo jest roznica :)

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Mam pure bcaa sfd, napisali że jedna porcja to 10g produktu. Czyli jak brać bo trochę zgłupiałem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
To co na opakowaniu zawsze jest tylko propozycją podaną przez producenta, nie sztywną wytyczną której za wszelką cenę należy się trzymać...

Ile ważysz?

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
czyste BCAA czyli 3 głowne aminokwasy - walina + leucyna + izoleucyna. suma ich ma wyniesc 10g :)

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Dzięki, temat do zamknięcia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Nie musi być 10g czystego BCAA, wystarczy 1g czystego BCAA na 10kg masy ciała ale może być też więcej.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa+Bulk

Następny temat

Jaką kreatynę wybrać?

WHEY premium